Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszerű emberként ha írok...

Egyszerű emberként ha írok egy programot és reklámozom magam, hogy lehetnék a következő miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Orbán Viktornál csak jobb lennék.

2019. júl. 16. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De rohadtul sok pénzed kell legyen hogy felfuttassanak a médiában, pártot alapíts, és reklámozd magad országosan. Valakik kell szponzorizáljanak több milliárd forinttal. És akkor még nem nyerted meg a választást, mert ha nem vagy szimpi a "zemberek"-nek akkor örülhetsz ha az 1%.ot eléri a pártod így berobbanva a politikába.
2019. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha te is zsidó-cigány sarj lennél úgy mindenképp volna rá esély, amúgy felejtős.
2019. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A miniszterelnököt nem közvetlenül választjuk. Ha nincs mögötted egy jelölőszervezet, amely elég erős támogatottsággal bír ahhoz, hogy egy választás után KORMÁNYT alakítson, értelemszerűen nemigen lehet belőled KORMÁNYfő.
2019. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Orbán Viktornál majdnem mindenki jobb lenne - ez nem nagy kihívás!

Beszélj Sorossal: Orbánékat is ő futtatta, ő ültette a nyakunkra - nélküle Orbán is, Kövér is, Áder is kapálhatna a ganéban...

2019. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg Cseh Katalint, ő pont ezt csinálta. Mondjuk elég távol is van a miniszterelnökségtől...
2019. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

1. Nem, nem lennél jobb Orbánnál. Ő nem akart miniszterelnök lenni, őt azzá tették a párttársai, választói, szavazói.

2. egy olimpiai bajnok sem azzal kezdi, hogy "írtam egy jó edzés tervet, akkor ha ezt népszerűsítem, akkor lehetek én a következő olimpiai bajnok?", hanem elment edzésre és edzett, edzett, majd elkezdett kisebb versenyeket megnyerni, utána nagyobbakat, majd az országost és kijutott az olimpiára, ahol MEGMUTATTA hogy képes jobban csinálni, és így lett ő az új bajnok.

Tehát ne a béka s*gge alól akarj a hegytetőre feljutni, hanem kezdj el végre felfelé mászni!

2019. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek igaza van ide kellene még sok minden. De amilyen miniszterelnök Orbán annál még én is jobb lennék.
2019. júl. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!