Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek hogy ha jól akarnak élni akkor a Balpártra kell szavazniuk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben bebizonyította a Balpárt, hogy képes megteremteni a nyugati jólétet az országban. Viszont meg kell adnunk nekik a bizalmat ahhoz, hogy teljesen át tudják formálni az országot és egy jóléten alapuló, erős gazdaságú államot hozzanak létre, ahol mindeki számára elérhető a kényelmes megélhetés kevés munkával, ahol az embereknek van pénzük luxuscikkekre, nyaralásra, kikapcsolódásra. A Balpárt meg tudja teremteni ezeket a körülményeket, viszont ehhez szavazattal kell őket támogatnunk. Ezt kell megértetni az emberekkel.
2019. júl. 18. 22:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%

A 70%-os válaszoló biztos valami gazdag,neoliberális ember,azért szidja a szocializmust.Biztos nem egyszerű munkavállaló.Úgy meg minek okoskodik a munkások helyzetéről?

A munkásoknak és a szegényeknek,diákoknak,vidékieknek egyértelműen jobb volt a szocializmusban.

2019. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"A 70%-os válaszoló biztos valami gazdag,neoliberális ember, azért szidja a szocializmust"

Mondja ezt kicsoda?

Megéltem a szocializmust, köszi de nem kérek belőle. Maga a rendszer alapja is torz.

A szocializmus csak a fejlődésképtelen embereknek volt jó (a többiek kárára) akik az államtól várták a boldogulást, a mannát. Meg kell tanulni (ha az elmúlt 30 évben még nem sikerült) semmi sincs ingyen.



"Biztos nem egyszerű munkavállaló."

Tévedsz, de ez a te bajod. Egyszerű munkavállaló vagyok aki végigtanulta az életét, hogy jobb legyek, többet érjek.


"Úgy meg minek okoskodik a munkások helyzetéről?"

Állampolgár vagyok, fizetem az adót, legyen már beleszólásom abba, hogy ne legyen még egyszer észnélküli (f)osztogatás.


"A munkásoknak és a szegényeknek,diákoknak,vidékieknek egyértelműen jobb volt a szocializmusban."

Megélted vagy csak a lózungot nyomod?

2019. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!