Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Győzhet még Hillary? Azt...

Győzhet még Hillary? Azt olvastam az elektoroknak nem muszáj Trumpra szavazniuk decemberben

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy aktivisták próbálják rávenni az elektorokat hogy ne Trumpra szavazzanak. Ezek szerint még nem biztos hogy Trump az elnök? Kaphat egy szép nagy pofont decemberben az elektoroktól?
2016. nov. 20. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Na megegy liberalis aki diktaturat akar... En azt nem ertem miert nem tartod tiszteletben az emberek tobbsegenek a donteset? Trump nyert egy torvenyes valasztason, o lesz az elnok. Hillary maximum akkor lehet elnok ha puccsot hajt vegre, sehogy mashogy.
2016. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

"Azt olvastam, hogy aktivisták próbálják rávenni az elektorokat hogy ne Trumpra szavazzanak."


Rávenni?:D

Zsarolják,fenyegetik őket.


Bizony, ilyen a békés liberális demokraták igazi természete.

2016. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

"En azt nem ertem miert nem tartod tiszteletben az emberek tobbsegenek a donteset?"


Vagyis azt, hogy Clinton legyen az elnök? Hillary Clinton kapta a legtöbb szavazatot a 2016-os amerikai elnökválasztáson.

2016. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Trump nagyon rossz! És tényleg Hillary kapta a legtöbb szavazatot.
2016. nov. 20. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

# 1/3 Időpont ma 19:45


Ez nem diktatúra kérdése, hanem az, hogy az amerikai választási rendszer más, mint a magyar, és nem lehet vele tisztában mindenki kishazánkban.


(azt pedig sokadjára elmondanám neked, hogy a Kim meg Erdogan is törvényes választáson lett elnök, szóval az még mindig nem érv arra hogy valami diktatúra-e vagy nem)


# 2/3 Időpont ma 19:47


Igen, a Hillaryre szavazó ~45 millió emberből van ezer ilyen, és akkor 45 millió ilyen. :-)


És akkor csodálkoztok, hogy azokkal az eszmékkel hasonlítanak titeket össze amely egy egész csoportot bélyegez meg néhány egyén alapján...

2016. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Na, a lényeg csak lemaradt:


Kérdező:

Elméletileg (törvényileg, rendszerileg) lehetséges. De a gyakorlatban kizárt, hogy ez megtörténjen.

2016. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Trump nyerte meg a szavazást. Azt meg nem nevezném aktivizmusnak, hogy pénzelt idióták tüntetnek és randalíroznak az utcán.
2016. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Elméletileg (törvényileg, rendszerileg) lehetséges. De a gyakorlatban kizárt, hogy ez megtörténjen."

Hatalmas ellenszél fogadta Trumpot mindenütt és ha törvényileg lehetséges hogy ellene szavazzanak az elektorok, az nagyon jó hír! Köszönöm a válaszodat!

2016. nov. 20. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

# 10/10 Időpont ma 20:16


Mivel láttam, hogy elsőre nem fogtad fel, másodjára megpróbáltam egy olyan példát hozni, amit testközelből ismerhetsz, hátha ez alapján sikerül.


De a személyeskedésedből ítélve úgy néz ki tévedtem.

2016. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kérlek ne személyeskedj!

Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld kéz mindenkinek!

2016. nov. 20. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!