Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy meghalt...

Mit szóltok ahhoz hogy meghalt Heller Ágnes?

Figyelt kérdés
Miért utálta olyan sok ember? Mit csinált amiért utálták?
2019. júl. 19. 22:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
35%

Sokat ártott nekünk, hogy haszna legyen belőle.

Most majd számot adhat a gonoszságáról.

2019. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
36%
amekki?
2019. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
50%
Volt szerencsém személyesen találkozni vele - ripacs egy nő volt mindenkivel. Mondjuk egyesek szerint jól állt neki - szerintem csak a dolgokhoz való hozzá nem értését próbálta leplezni a stílusával - mindenesetre akiket a tudományterületéről kérdeztem a munkásságáról mind egyet értettek abban, hogy szakmailag 0, csak ugye ezt nem illik így megmondani egy ilyen idős hölgynek.
2019. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Jó, de mi a baj vele? Ezt már pár embertől megkérdeztem, de senki sem tudott rá válaszolni. Konkrétum érdekelne.


Én csak annyit tudok róla, hogy írogatott ezt-azt, meg beszélt, ahova meghívták. Sok ember szimpatizált vele, rengeteg embert ismert. Így mindig megélt ebből.

2019. júl. 19. 23:02
 5/45 A kérdező kommentje:

"mindenesetre akiket a tudományterületéről kérdeztem a munkásságáról mind egyet értettek abban, hogy szakmailag 0"


És akkor mi van? Soha nem ebben állt a siker.

2019. júl. 19. 23:06
 6/45 A kérdező kommentje:
Mellesleg elég furán hangzanak ezzel kapcsolatban az olyan szavak, hogy tudomány, meg szakma.
2019. júl. 19. 23:10
 7/45 anonim ***** válasza:
35%
Máris tisztább a levegő.
2019. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
74%
Kilencven éves volt, ennyi idősen úgy szerintem senkit sem üt szíven a dolog. Azért utálták, mert politikai dolgokban kinyitotta a száját az utóbbi időben, ezeket egy tábor mindig utálja, ráadásul ő azok közé tartozott, aki megtestesítette sokak ellenségképét. Zsidó liberális filozófus, aki korábban cionista és kommunista gondolkodókhoz pl. Lukács György kötődött és a mostani kormány ellen beszélt állandóan, szerinted ez mekkora céltáblává tette a jobboldalon?
2019. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
46%
Valóban nem a szakmaiságon múlt a siker az ő esetében, hanem sokkal inkább azon, hogy jó férjekhez ment feleségül, akik a rendszer kegyeltjei voltak, így ő is bejutott egy csomó helyre, ahova amúgy nem biztos, hogy megfelelt volna.
2019. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
49%
Halottról vagy jót vagy semmit. Mondjuk kivéve ha jobbos hal meg, mert akkor lehet szídni (Lovas Istvánt, ügye szídták, ott nem számított az erkölcs). És, hogy bizonyítsam, annak ellenére, hogy jobber vagyok bennem van tisztelet és sajnálom Ágnest.
2019. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!