Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kik a legjobb nők...

Szerintetek kik a legjobb nők a parlamentben?

Figyelt kérdés

Vagy ki, ha csak egy van. ciszheteró nők esetleg férfiakat is írhatnak. Én biszex vagyok. Szerintem a legjobb csávó Ungár Péter, és a legjobb nő Donáth Anna (mondjuk nem tudom h ő képviselő e)


Most mindenféle politikai nézettől függetlenül kérdezem ezt, csak és kizárólag a külsőt nézve. Nem nagyon ismerem sajnos a képviselőket, csak azokat látom akik sokat vannak a képernyőn, és érdekelne, hogy vannak e még jó nők, és pasik, akiket írtam azokon kívül közpénzen.



2019. júl. 21. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Dúró Dóra
2019. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Mondjuk Ungár Petránál még esélyed is lehet :D


KunhalmI Ágnes szerintem jó nő. Kár, hogy nagyon buta.

2019. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Harakkpeti. Az elmeszociális otthonba volna a helye már vagy 15 éve....
2019. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Fú szerintem a Kunhalmi nagyon nem az. Vagy lehet hogy csak a stílusa csúfítja el nemtudom. Meg az, hogy legalább 20 évvel öregebbnek tippelném. Hihetetlenül meglepődtem amikor megnéztem h még csak 36 éves.


De közben eszembe jutott még Gulyás Gergely. Arcra nagyon jó, csak kicsit kövér. Meg a Lázár is egész jó.


Viszont jó nő nincs a parlamentben. Ezt látom. Csak az Anna mondjuk ő meg Európában van, de sztem Európában is ő az egyetlen jó nő.

2019. júl. 22. 10:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Kunhalmi Ági gindolkodás nélkül. Mondjuk én férfi vagyok és nem baloldali de imádom őt.)
2019. aug. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kunhalmi?? megint ? nemár. Ezt tényleg nem értem. Úgy néz ki mint egy napközis néni, vagy vmi frigid háziasszony az 50es évek Amerikájából..
2019. aug. 11. 18:31
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az EP parlamentben a képviselők fele nő, úgyhogy azokat nem sorolom fel.


A magyar parlamentben pedig van sorrendben:

Demeter Márta

Bősz Anett

Dúró Dóra

Potocskáné Kőrösi Anita

Juhász Hajnalka

Szabó Tünde

Kunhalmi Ágnes

Szabó Tímea

Szél Bernadett

Novák Katalin

Czunyiné Bertalan Judit

Selmeczi Gabriella

Bartos Mónika

Csöbör Katalin

Vadai Ágnes

Dunai Mónika

Bangóné Borbély Ildikó

Schmuck Erzsébet

Mátrai Márta

Kállai Mária

Gurmai Zita

Hohn Krisztina

Molnár Ágnes


A legutolsókat elég nehéz volt sorba rendezni, mert azért az elvárható lenne, hogy legalább hasonlítsanak egy nőre (emberi lényre), dehát ma már mindenki annak vallja magát, aminek akarja.

2019. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Micsoda szexista kérdés ez.
2020. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Te vagy szexista..
2020. jún. 20. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!