Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar turizmus válságban van?

A magyar turizmus válságban van?

Figyelt kérdés

Budapesten kiürült a bulinegyed, éveken át tartó őrült buliturizmus után most szellem városrész lett, és sorra húzzák le a rolót a vendéglátó egységek. Ahol meg nem zártam még be, ott is régebben 3-4 csapos izzadt a pultnál, akkora volt a forgalom, most meg 1 pultos maradt és alig van pár vendég, azok is főleg magyarok már, akik nem sokat fogyasztanak.

A Balatonon is nagyon jelentős a visszaesés az előző évekhez képest, ráadásul a magyarok már mind külföldre mennek nyaralni tengerpartra, mert már fele annyiból kijönnek mintha a Balatonra mennének. Ezen a nyáron még nem is láttam Balaton-os képeket a facebook-ra feltöltve, boldog-boldogtalan külföldre megy nyaralni...

Mi lesz így a magyarországi turizmussal? Dögledezik? Haldoklik?


2019. júl. 23. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:
nem zártak még be*
2019. júl. 23. 11:44
 2/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Várjuk meg a 2019-es adatokat, de ez alapján nem úgy tűnik, hogy gond lene:


[link]

2019. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Remélem. Én mondjuk eleve kivágnék minden külföldit.
2019. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyarország nem csak Budapestből meg a Balatonból áll..


Sopron, Sárvár, Zalakaros, Bük, Hajdúszoboszló satöbbi.. és még nem is az összeset soroltam, ahol köszönik, de jól meg van a magyar turizmus.

2019. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom én kofejezetten egyre több turistával találkozok
2019. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nevezed turizmusnak, hogy egy getci "kézműves" (:D) kukorica a balatonnál 3000ft, vagy azt, hogy a bulgár és ukrán szakács hamisitatlan balatoni halászlevet főz neked pangasius, tüdősharcsa, gagyi ételízesítő keverékből, vagy az ungarishe gulash, teszkós ételízesítős vízből, pörkölt maradékból és megmaradt köretkrumpliból van potom 4000-ért? Netán a félmarék csiríz ami kisütve lángos az 1700ft? A deci pennys bikavér decije pedig 800ft?
2019. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 évet lenyomtam vendéglátásban pesten, balatonon stb, de ha nincs más sem ennék étterembe. Kedvencem a pacalnak eladott csíkozott disznóbőrrel feltuningolt kreatúra volt. De a sült csirke, ami ha nem fogy el gyros tálnak majd el fog fogyni egy hét mulva....
2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnik:


[link]

2019. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!