Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki pontosan tudja; mit...

Aki pontosan tudja; mit csinálnak a svédországi Kék virág táborokban?

Figyelt kérdés

Azt írják róla, hogy a kormány támogatásával rendezik, bentlakásos, 23 éve megy.

De csak 40 gyerek vesz részt rajta. És 19 tanár van hozzájuk, svédországi, erdélyi, felvidéki és magyarországi tanárok.

Hol van pontosan ez a tábor, és milyen hosszú, hol, hogyan és meddig lehet jelentkezni rá, és van-e felvételi követelmény a magyarul beszélésen kívül. Mondjuk cserkészség.

És mennyibe kerül?



#Svédország #Kék virág tábor
2019. aug. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ennyi?

1 hét, és már 2 hónapja lejárt a jelentkezés.

100 svéd korona valamilyen egyesületi tagság kell hozzá, de mennyi a tábor maga?

Hol lehetett jelentkezni különben?

Arról nincs semmi, hogy konkrétan mit csinálnak.


Svédországban elég sok magyar él, és csak 40 gyerek kap ilyenre lehetőséget -a kormány által támogatva-? Nem sok, ezzel kár kérkedni.


Érdekes lenne hallani azoktól, akik 20 éve vettek részt az ilyen táborokban, nem?

2019. aug. 10. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:

150 korona naponta, és 1600 8 napra nagyon sok, biztos azért csak 40-en vannak.

És akkor hogyan támogatja a kormány?

2019. aug. 10. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem lenne ennyi kérdésed ha elolvastad volna végig amit a honlapon írnak.

Még az is ott van, hogy ha kérdésed lenne hol tudsz érdeklődni és én nem látom ott a gyakorikerdesek.hu-t, hanem email címet és telefonszámokat látok erre a célra.

Az árral kapcsoltban arra esetleg nem gondoltál, hogy Svédországban nem magyar árak vannak és ami Magyarországon drága, az Svédországban nem?

2019. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, hogy arra gondoltam, az itt válaszoló svédországbeli magyaroknak lenne megosztandó tapasztalatuk.

De akkor eddig még nem volt.

Ebből a díjból mennyit támogat a kormány? Az nincs benne.

A programról is általánosságban ír, nem konkrétumokban.

Rendben van, értem én, hogy akkor, úgy néz ki, egy adott klikk gyerekeinek rendezik, még jó, hogy csak egy hétre.

2019. aug. 10. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem miért akarod oda vinni a gyereket ha nem tudsz róla semmit. Ha érdekel kérdezd meg őket.

Egyébként meg svédországi magyaroknak van, ezért van megadva az ár svéd koronában és nem magyar ft-ban és ezért is van svéd elérhetősége a szervezőknek és ezért is van a személyi szám mellett a svéd megfelelője zárójelben. Aki ott él, az annyi meg tud tenni, hogy felhívja őket vagy ír egy emailt és megkérdezi őket arról ami érdekli és nem egy magyar honlapon érdeklődik egy svéd táborról.

Az ár annyi amennyi, ha támogatja az állam, akkor azért ennyi, különben drágább lenne. De Svédországban élőknek ez nem drága.

2019. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"150 korona naponta, és 1600 8 napra nagyon sok, biztos azért csak 40-en vannak."


Ez neked sok? Mégis hol élsz te, hogy az átlag fizetés 6%-ra egy gyerek táborra olyan sok? Mennyiért szoktad táboroztatni a gyerekeidet?

2019. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!