Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 2022-re az LMP a zöldpolitikáv...

2022-re az LMP a zöldpolitikával a régi értékei mellett kiállva újra megerősödhet és meghaladja az 5 százalékot?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Előfordulhat.
2019. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mission Impossible.

Az LMP-nek vége. Az összes ismert arcot kirúgták a pártból, a maradékról nem is érdemes beszélni.

2019. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg előfordulhat, de azt tudni kell hogy Magyarországon ha egy párt bezuhant 5% alá onnan még soha senki nem állt fel. (Az LMP májusban 2,19%-ot kapott, a Kétfarkú Kutyapárt is megverte ami egy viccpárt...)

Ráadásul azokban a szavazói csoportokban ahol korábban népszerűek voltak, az EP-választás óta a Momentum kenterbe veri őket.

Plusz van egy nagyon súlyos hitelességi válságuk, az emberek nagyrésze nem hiszi el róluk hogy ellenzéki párt, Szél Bernadett és Hadházi Ákos kirúgásával pedig erre is rápakoltak egy lapáttal.

Ettől függetlenül a zöld ügyek itthon is előtérbe fognak kerülni, de szerintem az LMP alkalmatlan lesz ezek HITELES képviseletére.

2019. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a feltámadásukban, ismert és a párt arcát adó vezetők nélkül, ráadásul egy olyan (zöld) témába beleállva, ami itthon széles bázist nem tud megszólítani.
2019. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 belapus ***** válasza:
87%
Csak akkor, ha a mostani vezetők felkérik a Fideszt, hogy ne csak a szétverésben segítse őket, hanem az újrakezdésben is.Mint a kereszténydemokraták.
2019. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"ráadásul egy olyan (zöld) témába beleállva, ami itthon széles bázist nem tud megszólítani."

A tv székház hiszti jobb lenne szerinted? Miért baj ha következetes politikát folytat egy párt?

2019. aug. 11. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A zacc marad már csak benne. Végük.
2019. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de én egy szóval sem mondtam hogy baj lenne, ha egy párt következetes politikát folytat. Épp ellenkezőleg.

Én azt állítottam hogy az átlagos magyar választót, vagy az itthoni választók többségét jelenleg nem azok a “zöld” kérdések foglalkoztatják, amit az LMP képviselni próbál.

2019. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Foschhhhh!
2019. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
minap jelezett egy ismerősöm az LMP-nek egy zöld problémát, kb "jaj már ez is".. jellegű választ kapott...
2019. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!