Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » DK-s párttagok! Milyen párt...

DK-s párttagok! Milyen párt tagnak lenni a Demokratikus koalícióban?

Figyelt kérdés
Azon kezdtem gondolkodni hogy csatlakoznék a párthoz, alapvetően egy fiatal huszonéves srác vagyok. Mivel jár a párttagság, mit csinálnak a parton belül?

2019. aug. 21. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Vérnyomás- és koleszterinszint csökkentőket kell vásárolnod a párt többi tagjának.
2019. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Milyen párt tagnak lenni a DK-ban?? A DK-n belül nincsen több párt, tagok csak személyek lehetnek.

A parton belül nem tudom, de a parton általában napozni és beszélgetni szoktak az emberek.

2019. aug. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon szeretek ott tag lenni, mióta Gyurcsány Ferenccel írok annyira átlátható a a politika.


21/F

2019. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag annyi dolgod van, amennyit te akarsz. Semmi sem kötelező. Ha te nem mész az után hogy részt akarsz vállalni valamiben, akkor ők nem keresnek. Esetleg nagy ritkán megkeresnek, hogy volna -e kedved "valamihez".
2019. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


A párton belül pedig csak annyit csinálnak, amit egyébként az egyenruhásoktól is láthatsz. Aláírás-gyűjtés, szórólapozás.

2019. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jelentkezésnél előny ha kívülről tudom az öszödi beszédet?
2019. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat. Beadtam a jelentkezésemet hozzájuk, most már csak annyit kérdeznék, hogy a tagfelvételi folyamat hogyan néz ki, meddig kell erre várni?
2019. aug. 22. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

#4, #7-nek:


Túl komolyan veszed a kérdést! "Beadtam a jelentkezésemet hozzájuk, "


Jelentkeztél, ők felvettek. Kapni fogsz egy e-mailt:


[link]

2019. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahh értem.


Csak hallottam néha arról hogy volt akivel elbeszélgettek személyesen a tagfelvétel elküldése után. Ezért kérdeztem, hogy van ez.

2019. aug. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!