Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar közélet miért csak...

A magyar közélet miért csak arról szól, hogy a kormány, és az ellenzék vitatkozik egymással már régóta? Ez csak magyar "specialitás" vagy mindenhol pártok vitájából áll csak a közélet? Kinek mi a tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vita? Bárcsak volna vita. De a fidesz nem áll szóba az ellenzékkel.
2019. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogyha bekapcsolom a tv-t,akkor az RTL-n mondják ellenzéki oldalról a dolgokat,hogy mondjuk mit művelt a Lőrinc, a köztévén kormányoldalról zajlik a kormány dícsérete.A hírek másból se állnak,hogy az egyik mond valamit,aztán a másik mást állít,és mondja,hogy ez nem igaz.És így elvitatkozgatnak a végtelenségig,erre gondoltam.Ezért már nem is nézem,mert meguntam,hogy erről szól csak a közélet.
2019. aug. 28. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Keleten igen, nyugaton részben igen.
2019. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!