Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Anyáék Jobbik-osok, és én ezt...

Anyáék Jobbik-osok, és én ezt már nem bírom. (? )

Figyelt kérdés

Én mióta szavazhatok, a Fidesz-re szavazok, mert mikor 18 lettem utána jártam a dolgoknak, és úgy tartottam jónak, hogy legjobban a Fidesz álláspontjával tudok egyetérteni. A szüleim viszont megrögzött Jobbik-os zombik, egyfolytában nézik a tetovált Vona fejét, a vlogjait, attól függetlenül, hogy ő már kilépett, és minden nap mikor megyek hozzájuk szórólapokat osztanak nekem, és a barátnőmnek, hogy szavazzunk a jobbikra. Van jobbikus kitűzőjük, szalvétájuk, de még terítőjük is.

Már rohadtul nincs kedvem hozzájuk járni mert narancssárga az én lelkem. Csak azért szurkolok a hollandoknak, mert az ő mezük narancssárga.

Minden családi összejövetelnél veszekedés van.

Hogy lehetne ezt megoldani?



2019. szept. 1. 01:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Téged csak örökbe fogadtak szóval kutasd fel az igazi szüleidet, hátha ők fideszesek.
2019. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Micimacko67 ***** válasza:
48%

Nem unjátok még ezeket a hülye kérdéseket kérdező?

Mennyi a napi norma a pártközpontban?

2019. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg nekik, hogy ideje új szórakozást keresniük, mert a Jobbik már felszámolta önmagát. Ami most maradt belőle, már csak megélhetési politikusokat tartalmaz, akik a megélhetés érdekében bármit megtesznek.
2019. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rossz kategória!

Én jót nevettem a kérdésen, de nem értem miért rakod be a komoly kérdések közé...

2019. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ilyen hülye ember nem létezik, mint kérdezőnk mutatja, így csak trollkérdés.

Egyébként érdekes, hogy képzeletbeli történetedben magad pont annyira fanatikus fideszesnek állítod be, mint szüleidet jobbikosnak.

2019. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Verd el az öreglányt minden nap! Viktorod majd vállon vereget érte.
2019. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!