Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire és miért szavaztok a...

Ti kire és miért szavaztok a 2019-es budapesti polgármester-választáson?

Figyelt kérdés

Képviselő, polgármester, főpolgármester


Főpolgármester-jelöltek:

Karácsony Gergely https://www.youtube.com/watch?v=Aq9LRP6lg9I

Puzsér Róbert https://www.youtube.com/watch?v=BYGembz7mJw

Tarlós István https://www.youtube.com/watch?v=BKT50Otg870



2019. szept. 7. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Senkire, a télen úgy is költözök ki Norvégiába, szóval részemről mindegy melyik tömi majd a zsebét.
2019. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg Puzsérra.

Azt leszögezném, hogy nagyon sok mindenben nem értek vele egyett, de:

Eddig már kampány szinten is nála látni egyedül, hogy tényleg sok munka van a mögötte és elég összeszedetten dolgoznak a csapatával. Rengeteg szakértővel konzultált és szerveztek nyilvános vitákat és beszélgetéseket. Több régebbi projekttervet is elővettek, amiknek van is értelme. Egészen konkrétan leírták és elmondták, hogy mit csinálnának, hol, és hogyan. Ez Karácsonyról nem mondható el. Kesze-kuszán címszavakban megfogalmazta, hogy minden szar és ennyi. Azzal kampányol, hogy meleg van a hármasmetróban. Köszönjük.

Ha Tarlós marad, valószínűleg abból sem származna semmi rossz, ugyan ilyen lassú ütemben fejlődne a város, mint eddig. De szerintem ennél azért sokkal jobb és értelmesebb módon is lehetne haladni előre.

2019. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Aki Puzsérra szavaz, az gondolja is, hogy nyerhet? Illetve ha nyer akkor egy fidesz-mszp-dk többségű közgyűlésen bármit is át tud vinni? Mert ugye ők nem indítanak kerületi polgármestereket. Szerintetek nem fogják megfúrni?


Programok:

KG: [link]

PR: [link]

TI (program hiányában a nyílt levél): [link]



https://www.youtube.com/watch?v=kuz33yGZhaI

2019. szept. 7. 20:48
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

#13 ha csak arra szavazol mindig aki nyerhet akkor hogy érsz el változást?(gondolom akkor az EP választáson meg az országgyűlésin is a Fideszt húztad be, mert hát ők voltak az esélyesek.) Hogy tudatod a jelenlegi politikai elittel, hogy eleged van belőlük?


Most te a nagyon rossz meg a bűn rossz között választasz és a végén lelkesen csápolsz, hogy a te választottad nyert, holott egyik se téged képvisel.

2019. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én csak kérdeztem. Ne láss belém olyat, amit nem mondtam.


(Ha akarod elárulom, az EP-n a Kétfarkúra szavaztam, 18-ban listán az LMP-re. Ezek tényleg nagyon jó eredményeket értek el...)

2019. szept. 8. 09:32
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Puzsérra szavazok, mert az Ő programja szakmai...

Minden mérnök rá fog szavazni, aki nem érdekelt a Fidesz vagy az MSZP győzelmében.

2019. szept. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%
Tarlósra soha! Jól ismerem, volt ez már szadeszes is. Különben pedig amikor Óbudán volt polgármester, mindenkit ugráltatott a városházán. Őrült módon viselkedik. Berki egy nevetséges bulvárceleb. Puzsér elkésett vagy 30 évet. Ki marad: Karácsony.
2019. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés feltevésenek idején ezek szerint még nem került elő Karácsony hangfelvétele.🤔


A tolerancia hegyének csúcsán élő budapestieket, illetve külföldieket nem nagyon zavarta sem az említett hangfelvétel sem Lackner Csaba kokainozós 100 milliókról szóló videófelvétele.


2022ben ne tegyél fel szerintem programpontokról kérdéseket, mert ugyis az fog dönteni ki úszítja jobban rá az embereket a másik félre. A többi,főleg a teljesítmény, teljesen lényegtelen.


Az ellenzékiek korrupcióról papolnak de csont nélkül leszavaznak ilyen fentebb említett embereket🤷‍♂️

Borkai is nyert ugyan Győrben, de bukott is vagy 20%-ot.


Ennek a népnek ellenségképet kell mutatni. Aki jobban uszít az nyer. Ilyen lett a politika.

2020. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"A kérdés feltevésenek idején ezek szerint még nem került elő Karácsony hangfelvétele.🤔"


Ha nem derült volna ki, a választók nagy része pontosan tudta. Tüttő Katát, Gy Németet szerintem egy épelméjű ellenzéki se gondolta hiteles jelöltnek. Nem is nyertek. A Horváth Csaba számomra is rejtély, hogy nyerhetett. De Karácsony számomra nem vált ettől hiteltelenné. Őszinte volt utána is. Az ellenzékieket a fideszutálat hajtotta, ez nem kérdés. Az ördögre is leszavaztak volna sokan. Amúgy is megszoktuk, hogy nem nyer, akire szavazunk.



"A tolerancia hegyének csúcsán élő budapestieket, illetve külföldieket nem nagyon zavarta sem az említett hangfelvétel sem Lackner Csaba kokainozós 100 milliókról szóló videófelvétele."


A külföldis magyarázkodás lejárt. Ezt Kósa a pontos részletek hiányában kínjában találta ki. Én nem szavaztam Lacknerre, nem az én kerületem, nem érdekelt annyira, de ki is zárták az mszpből, helyesen. Ha jól tudom a feljelentést megtették, várjuk a részleteket. Azt meg te sem gobdolod, hogy a fideszesek pl Borkai miatt ne szavaznának többé "a ha jók lesznek a számok emelek" zsebdiktátorra?

Minden pártnak megvan a maga bázisa, akiket semmi se tántorít el. A felhozatal gyenge az ellenzéki oldalon, de a fideszre mégse szavazhat az, akinek elege van ebből a rendszerből. Nem elmenni/érvénytelenül szavazni meg milyen már?...

2020. jan. 8. 18:54
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

#19


Azért vicces, hogy pont azt a Tüttő Katát meg Gy. Németh Erzsébetet nevezed alkalmatlannak akikből a Karácsony főpolgármester helyettest(!!!!!!) csinált. De te nem vesztetted el a hiteled a Gergelyben igaz? 😃


Kizárták a Lacknert, hurrá. Le is mondott? Ja nem. És a Gajda? Meg a Kránitz? Róluk szól a hangefelvétel ember. Kizárták őket? Lemondtak? Tudod a választ...

2020. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!