Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jó ötlet a migránsokat kiválta...

Jó ötlet a migránsokat kiváltani pénzzel, ahogy a Monemtum akarja?

Figyelt kérdés

Az elnökük nyilatkozta minap, hogy kárpótlásként, hogy nem fogadnánk be migránsokat fizessünk "jóvátételt" az EU-nak. Mondjuk amúgyis 2022-től kevesebb pénzt adnak, hisz a migráció managelésére megy el a mi pénzünk is. Ergo amúgy is alapból fizetni fogunk a migrációra.


Te hogyan kezelnéd a migrációt ha döntési jogod lenne?


2019. szept. 17. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Minden jó ötlet amivel kint lehet tartani őket, bár az Eunak nincs joga pénzt kérni ezért.
2019. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Fegyőr egy idióta. Keresd meg a diákhitellel kapcsolatos, pár napja készült interjút vele, ott is hozta a formáját.
2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

"Te hogyan kezelnéd a migrációt ha döntési jogod lenne? "


Aknamezőket telepítenénk a határra és kiadnám az állandó tűzparancsot.

2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Elfogott határsértőt pedig kötelező lenne irgalmatlanul elverni, mint régen.
2019. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

A migrációnak megvannak a törvényes keretei és AZT KELLENE BETARTANI ÉS BETARTATNI!

Nem osztogatni kell a migránsokat meg kiváltani, hanem betartani a törvényt!

A menekülteknek is meg van a maga joga, ahogyan a legális bevándorlásnak is. Az EU-nak ezeket kellene betartatnia a tagállamaival és nem fizettetni mások törvényszegéseit azokkal, akik betartják a törvényt.

A migráció ma nem azért probléma, mert sokan akarnak bejönni, hanem azért mert ez illegálisan, vagyis törvénytelenül teszik meg.

Amikor a lakását akarja valaki biztonságban tartani, akkor bezzeg egyértelműen különbséget tudnak tenni vendég és betörő között. Még a momentum tagjai sem hagyják nyitva az ajtajukat és ők is rendőrt hívnak ha valaki ismeretlent találnak a konyhájukban, hiába védekezne vele hogy ő csak "menedéket kér" mert nincsen pénze, lakása.

Egyenlőre maradjunk annyiban hogy a migráció kezelésében NEKÜNK VAN DÖNTÉSI JOGUNK, mert ez nemzetközi hatáskör és az ország vezetéséről mi döntünk a választáson.

Éppen az a baj forrása, hogy ezt a nemzeti hatáskört akarja elvenni, felülírni az unió néhány szerve, politikusa és HELYETTÜNK, AKARATUNK ELLENÉRE meghozni róla döntéseket.

EDDIG nekem volt jogom dönteni és én, meg még másik 3,3 millió magyar ember úgy döntöttünk, hogy illegális migránsokat nem engedünk be.

Van rá legális mód, a menekültek kérjenek menedéket, a bevándorlók legálisan, a határátkelőkön keresztül jöjjenek be munkát vállalni ha akarnak - és ennyi.

2015 előtt ez volt a természetes. Most miért kellene másképpen csinálni? Csak mert sokkal többen akarnak illegálisan bejönni? Ha többen akarnak betörni a házamba akkor tárjam ki az ajtókat ablakokat hadd jöjjenek - vagy akkor még több intézkedést kell tenni arra, hogy csak azok léphessenek be akiket én beengedek?

2019. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
"Egyre több vendégmunkás beengedése mellett egyre több új munkahelyért fizetett a kormány" ( [link] Igazad van!n Ez a jo ötlet!
2019. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy kezelném a migrációt, hogy a származási ország területéből kérnék egy megfelelő fejkvótára eső területet.
2019. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Ez a jóvátételesdi olyan ismerős nekem valahonnan.
2019. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Kalacsnyikov,kat,kat,kat.kat.....
2019. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Azért jó lenne tisztázni hogy még egy háború elől menekülő migráns sem akart itt maradni mivel nem látott különbséget az induló országa és e között.


Persze értem én, csúcsot döntött az euró árfolyam gyorsan kell egyet migránsozni meg emútnyócévezni.....


Propaganda minisztérium ezzel próbálja most fedni hogy olyan xarul kormányoz az orsós még a gazdasági világválság és elkurcsány is kevés volt ennyire levigye a forint értékét?

2019. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!