Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz semmit nem tanult az...

A Fidesz semmit nem tanult az előző kormányzásából, ugyanolyan arrogáns és cinikus a hatalomgyakorlása, mint amilyen akkor volt, és ugyanolyan dilettánsan irányítják az országot, mint ahogy akkor tették?

Figyelt kérdés
Nyolc hónappal a választások után kijelenthető, hogy a Fidesz nem készült föl a kormányzásra?
2010. dec. 20. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
szerintem van ott valami a levegőben, amitől meghülyülnek. vagy csak a pénz miatt.
2010. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak a pénz.
2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Valamire készülnek...én félek tőle hogy mi lesz itt de nem érdekel, ha lesz még egy tüntetés a kormány ellen már én is megyek...
2010. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én már annak is örülnék,ha CSAK olyanok lennének,mint az előző kormányzásuk alatt! Akkor még nem verték szét a jogrendszert,nem korlátozták a sajtószabadságot,nem lopták el az állampolgárok megtakarításait,mint ma teszik. Ha még a választási törvényt is megváltoztatják,akkor Orbánt semmi nem mozdíthatja el a hatalomból! Már nem sok minden van,amiben nem utánozza Rákosit!
2010. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"én félek tőle hogy mi lesz itt de nem érdekel, ha lesz még egy tüntetés a kormány ellen már én is megyek..."

Nézd meg Fehéroroszországot.

[link]

Azért nem érdekes, hogy 16 év után is még ő van a székben?

2010. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Borzalmas volt az első Orbán-kormány. Évi 4-5 %-os gazdasági növekedés volt, közben GDP-arányosan csökkent az államadósság. Nem volt se válság, se megszorítás, hanem nyugodt fejlődés.


Én is veletek együtt rettegek, hogy esetleg megint valami hasonló szörnyűség fog történni velünk.

2010. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

23.37. Te biztosan a jómódúak közé tartozol,akik felvehettek 30 milla kedvezményes hitelt! Azért mondod,hogy az az időszak jó volt! A többség nem kapott lakáshitelt,mert alacsony volt a jövedelme. A családipótlékot nem emeltek,és a kedvezményeket sem vehették igénybe,ahogyan most sem! A többésg rosszabbul élt,mint előtte és az utána következő 4-6 évben!

Egyrészt: az eredményeiket a Horn-kormány, a Bokros csomag hatásának köszönhetik. A statisztika pedig nem igaz. Ha belevették volna az államháztzartási kiadásokba az autópálya-építés költségét is,akkor magasabb lett volna a költségvetési hiányuk nekik is. (Ahogy ezt a Meggyesi-kormány kénytelen volt belevenni,mert Orbán feljelentette őket az Úniónál).Ki tudja,hogy még mit manipuláltak a számokkal?

2010. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 06:27


Nem szokásom hitelt felvenni. Az első Orbán-kormány egyébként tényleg agyonsanyargatta a szegényeket, a minimálbért pl. 22 500 Ft-ról 50 000 Ft-ra emelték. Az MSZP sipákolt is ez ellen rendesen.

2010. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

"A válasz megírásának időpontja: ma 06:27"

Igaza van.

A Bokros csomag miatt csökkent az adósság, majd 2001-ben a választások előtti évben adott Orbán k*rva sok kedvezményt.

2010. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
+És 2001-től indult újra a hanyatlás.
2010. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!