Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az előző kormányok is ennyire...

Az előző kormányok is ennyire felhasználták a köztévét kampány céljából?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mert akkor fiatalabb voltam, nem követtem a politikát.
2019. szept. 29. 00:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Őszintén vajon kinek mi baja lehetett azzal a válasszal, hogy véleményem szerint manapság már kevésbé használják fel mivel a TV nézés népszerűsége alapvetően csökkent, így kevésbé éri meg.


Ebben mi a kivetnivaló és törlendő?

2019. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ma a nap 24 órájában megy a propaganda a kormány megmondóembereivel. Ez minden csak nem hiteles tájékoztatás. Néhány kivétel ami a Krudinák egykori külpolitikai műsorára hajazna de ma ebben is elhangzik néhány nevetséges képtelenség és szakmaiatlanság. Krudinák bizony nem fosott be ha az egymás ellen harcoló katonák között kellett riportot készíteni.

Szóval az én 44 évem alatt ilyet még nem láttam azelőtt. Néztem a nyolcvanas években is, voltak érvek-ellenérvek, sohasem mocskoltuk a gazdánkat mint most az EU-t de nem is toltuk és nem estünk semmivel túlzásokba csupán azt nem hallottuk meg ami igen kínos volt, mint például az államadósság folyamatos gyarapodása. Az infláció nem volt tabu. Minden újévkor bevett szokás szerint bejelentették mennyire emelkednek az árak és ezt kell szeretni.

2020. ápr. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!