Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergelyre szavaztok?

Karácsony Gergelyre szavaztok?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy alkalmas, ellenzéki, melegbarát vezetője legyen Budapestnek. Tarlós homofób, így szerintem alkalmatlan vezető.

Nekem többek között emiatt is egyértelmű, hogy Karácsony Gergelyt támogatom.

Nálatok szempont, hogy ne legyen homofób Budapest főpolgármestere?


2019. okt. 10. 21:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Szempont és inkább ő, mint Tarlós.
2019. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
23%
Még a Gergely naptárban sincs minden nap Karácsony,bökné a seggeteket a tűlevél...
2019. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
28%
A városról van szó b*szki. Nem fogok csak azért KariGerire szavazni, mert támogatja az én érdekeimet, de csak látszólag. Mert amúgy csak ígérgetni tud. Eddig semmit sem tartott be az ígéreteiből. Karácsony alkalmatlan jelölt.(szerintem, bár ez most mind1) Most is kerületi polgármester és nézz körül mi történt amióta megválasztották. Ha pedig abból indulunk ki, hogy ki homofób és ki nem, akkor Puzsér is jó választás. Ahoz hogy szavazz első sorban ismerd meg a jelölteket és a programjaikat. Itt most a legkevésbé az számít, hogy ki homofób és ki nem. Amúgy a Pride eddig is volt, így nem tudom miért aggódsz.
2019. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Lehet hogy Tarlós nem szereti a melegeket, de nem is ártott a melegekenek. Annál inkább ártott Geri Zuglónak.
2019. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
KariGeri egy alkalmatlan fasz...Ha most vasárnap egy nagy pofont kap az ellenzék akkor végre kint a főnix a hamvából ujra tudnak születni a sok bohoc nélkül.
2019. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na, úgy látom megérkezett a Fidelitas titkos melegszervezete. :D
2019. okt. 10. 22:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Kari Geri erőtlen, ha a szocikról van szó, ezt ő maga mondta el.

És mi az elképzelés, milyen intézkedései lennének a melegbarát főpolgármesternek?

2019. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért kell még itt is kampányolni? Az embernek már a meleg kategóriában sem lehet nyugta?

Különben is. Magyarországon NINCS elfogadó párt és nem is lesz amíg a lakosság ilyen nagy számban elutasító. Mi meg (tú)élünk ahogy tudunk.

2019. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amilyen videókat láttam a fidesznyik nyaloncokról - nem csak Borkai, hanem pl. a fidióta kispesti spermanyelőről - teljes meggyőződéssel állítom, hogy nincs alkalmas fideszes jelölt a listákon!
2019. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az adminoknak, hogy áttették a kérdésem ebbe a kategóriába, ahol pont nem jön át a kérdés lényege. Inkább törölték volna...
2019. okt. 10. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!