Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonos vagy hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonos vagy hormonmentes spirál? Nők ti melyikre szavaztok? Miért arra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hormonos, az legalább ér is valamit!
2016. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a sima nem ?
2016. okt. 10. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs de sokat kutakodtam. Szerintem a hormonos jobb, bár 24 vagyok de gondolkozom rajta mert a tabletta nem akar bevalni... Jobb a hormonos védelme sokkal, szinte 100%. Elvileg csökkenti sokkal a vérzést, a görcsöket a másik pont az ellentéte. Lassan adagol kevés hormont. Elég drága, de 3-5 évig tart.
2016. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hormon mentes.. Azért mert nem jó hormonnal bombázni a szervezetemet.. Pl a hormonális fogamzásgátló tabletta tönkre tette a szervezetemet és majdnem a Meddőségi papírt kaptam meg mikor kiderült hogy babát várok.
2016. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

alig 2 napos a mensim és nagyon gyenge is

homonos mellet nem is lenne ?

vagy éppen csak valami ?

2016. okt. 10. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hormonok spirál is jó és a másik is.

Pont azért jó a hormonok,mert helyi hatást fejt ki, nem ' bombázod a szervezeted mindenféle hormonnal'...-.-"

Azt,hogy teljesen elmúlik e nem lehet tudni,de jó lenne beszélni arról is nőgyógyásszal,hogy csak két nap a vérzésed. Nehogy vmi gond legyen a háttérben.


Egyébként egy ilyen spirál durván 5 évre szól,érdemes a drágábbat megvenni.

Az aranyat. Megéri és teljesen rendben leszel vele.


Sokan hiszik,hogy egy nagy vmi,de kb akkora,mint egy kisebb női tenyér, a menstruációd legbővebb napján tudják behelyezni ill kivenni. Épp ezért nem tartom valószínűnek ,hogy elmúlik teljesen,de gyengébb lesz. ( Bár két nap az önmagában is jó...) Azt szokták mondani hogy a görcs néha erősebb miatta,de arra még nagyon jó gyógynövények vannak😃


Ha lesz pénzem én is erre fogok váltani😃 de ezt tanulom,ha van kérdésed írj nyugodtan😃

2016. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Hormonos *meg
2016. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen én is erre szavazok

de mivel van már gyerekem és nem akarok többet nem zavar ha nincs mensim :D


kissé megijesztettek a homonossal

2016. okt. 10. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Én alapból nem tetetnék fel spirált! Folyamatosan gyulladásban tartja a méhfalat, úgy véd.. jóindulatú, de akkor is! Mennyire természetes az ilyen??

Az emésztőrendszer van több millió éve kitalálva arra, hogy feldolgozzon minden bevitt dolgot, a nyálkahártya nem. Honnan tudod, hogy mennyit szív fel és hol?

Gyógyszert bármikor le lehet tenni, ezzel ügyeletre kell rohanni, hogy "kiműtsék".. több kérdés van itt is arról, hogy egyszerűen kiesett, főleg a hormonmentes, de van, hogy ránőnek a szövetek vagy csak simán eltöri az orvos.. honnan tudod, hogy egy szokásos flegma, "megint dolgoznom kell" orvos jól teszi fel vagy veszi ki?

Én maradok a gyógyszernél, ha tényleg megvizsgálnak, nem fognak kiírni rosszat! Nem 30 évest vagy lórúgást kell kiíratni, ha olyat akar adni, menj máshoz! Vannak modern gyógyszerek!

2016. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

3 muszakba dolgozm nem tudok mindig pont akkor kimenni bevenni a tabit


Azt meg igy kellene szedni h vedjen

2016. okt. 10. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!