Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért is kellene hinnem az...

Miért is kellene hinnem az ellenzéki politikusoknak?

Figyelt kérdés

Most a munkahelyi-baráti társaságban szóba került hogy nem mentem el szavazni, úgy néztek rám mint a véres rongyra.


Őket lelkesíteni tudják az ellenzéki politikusok, szerintük a fidesz lop, de majd az ellenzék elhozza a tisztességes politikát.


Szerintem meg ugyan olyan gazemberek, ugyan úgy pénzcsapnak akarják csak használni az országot, önkormányzatot.


Szóval olyan nagy bűn, hogy engem akár Karácsony akár a helyi ellenzéki jelölt nem hitet el, nem lelkesít fel, mint egy gyereket, mindenféle utópiákkal?


Mi okom lenne hinni abban, hogy majd jobb lesz, mint most a Fidesz?


Persze a Fideszre sem szavaztam, de nyilván látom a mutyizást, stb.

Pár másik rokon, ismerős meg a fideszért él, hal, tőlük ugyan úgy kikapok, mindenki úgy érzi, a neki nem kedvező oldalt támogatom azzal, ha nem járok szavazni.


2019. okt. 15. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

"Miért is kellene hinnem az ellenzéki politikusoknak?"

Nem kell.

Értelmes ember már tudja hogy akkor is hazudnak amikor kérdeznek.

2019. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Az a te magánügyed, amit leírtál.

Ha tényleg pártatlan lennél mint azt írod, akkor a fő kérdésedet sem így fogalmaztad volna meg.


Ez meg az én magán-véleményem.

2019. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hajajajj, már megint a politika. Lehet szavazni a MKKP-ra, vagy azt hazudni, hogy szavaztál, nem lesz belőle baj. Egyébként valószínű, hogy az igazságot soha nem tudjuk meg.

-Ez lop!

-Nem ez lop!

Senki nem tudja alátámasztani valós érvekkel. Persze amíg nem adósodunk el nincs nagy gond, de azért jó lenne ha lenne egy párt, ami tökletes. Egy tipped van hogy 10000 éven belül lesz-e ilyen.

2019. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!