Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megérné belépni a Kétfarkú...

Megérné belépni a Kétfarkú Kutya Pártba és képviselőnek jelöltetni magam?

Figyelt kérdés

Most vettünk vidéken egy házikót. Kevés a munkalehetőség így őstermelő leszek. De az nagyrészt idénymunka. Így gondoltam hogy kereset kiegészítésnek jó lenne bekerülni az önkormányzatba. Kicsi a település, pár ezer ember. Szerintem lenne akk rám szavaz az ingyen sör meg a buszmegálló építés miatt. Nincs még képviselője az MKKP-nek így talán lehet esélyem. Amúgy mennyit keres egy képviselő?


Komolyan gondolom amúgy, totál tudok azonosulni a kutyák pártprogramjával.



2019. nov. 7. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutya sem szavazna rád,hogy frappáns legyek.
2019. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha két farkad van 😁😁
2019. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azonosulni tudnál akkor nem a pénz miatt mennél oda elsődlegesen.
2019. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt saját se veszi komolyan. Te hogy tudod komolyan venni őket?
2019. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
saját magát se veszi komolyan azt akartam írni
2019. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy mennyit keres egy képviselő?"

Nem az a kérdés hogy mennyi a fizetése (annyira nem sok), az igazán tehetséges és tapasztalt képviselő sokat tud lopni, abból lehet jól megélni! Ha megtanulsz ügyesen lopni akkor nem kell a fizetésed miatt aggódni. De ez kapcsolatok nélkül nem fog menni ezért neked esélyed sincs. Nem vagy politikusnak való ember. Szerencsére. Egy tolvajjal kevesebb.

2019. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék lopni és mindenféle kapcsolatokon meggazdagodni. Hazudni sem tudok jól, lebuknék azonnal.

Azért gondoltam a Kétfarkúra mert nekik vidéken kevés az emberük és szívesen részt vennék a település jobbá tételében (de közhasznú munkásként ez nem ugyanaz).

2019. nov. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!