Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A politikai pártok miért...

A politikai pártok miért fordultak a dohánzás ellen?

Figyelt kérdés

A dohány tipikusan olyan szer, ami munkaképes korban még nem öli meg az embereket, csak nyugdíjasként, illetve 50 év fölött, amikor már nem termelnek annyi profitot. Ezenkívül az emberek termelési hatékonyságára sincs negatív hatással.


A dohányzás fokozásával kevesebb embert kellene eltartani és kevesebbet kéne költenünk egészségügyre, miközben az emberek továbbra is megkapnák ugyanazt az egészségügyi szolgáltatást.


Arról nem is beszélve, hogy ha mondjuk államosítanánk a dohányipart, az komoly bevételeket + új munkahelyeket jelenthetne. Nem is értem, minek importáljuk külföldről.



2019. nov. 13. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#3, #5-nek:


"Egy olvasás nem ártana."


Én inkább gondolkozni szoktam.


Ha a passzív dohányzás ekkora veszély mint ahogy azt megpróbálják bekamuzni, akkor egy frankó dohányos aki UGYANAZT az anyagot több százszoros koncentrációban szívja magába, egy-két doboz cigi után feldobná a talpát!


Mert ha mégsem, akkor viszont hanyagolj a passzív dohányzás veszélyéről leadott hülyeségről, oké?

2019. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!