Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarország teljesen elvérzett?

Magyarország teljesen elvérzett?

Figyelt kérdés

Konkrétan bármibe gondolnunk bele az már itt nem, hogy virágzik hanem rég elhervadt.

(külföldi cégek vannak csak jóformán amik nyilván nem az ország zsebét tömik. Az egészségügy és turizmus szintén haldoklik. Stb stb..)

Ha pár generáció alatt elfogyunk, (kivándorlások stb) ki/mi marad az országból?



2020. jan. 7. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Erre kellene keresnie a kormanynak a választ.


De amig a nép buta maradi és nacionalista addig ezt könnyebb kihasználni mint megértetni velük hogy változtatni kell bizonyos dolgokon.

2020. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt kapjuk amit megérdemlünk.
2020. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én csak a véleményem osztottam meg és vagyok a tietekre kíváncsi.

Szerintem már helyrehozni ezt nem nagyon lehet. De ne legyen igazam

2020. jan. 7. 15:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Végleg lemaradtunk Európától sőt a V4-ektől.

:(


Ufff az első voltam.

2020. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Legyen itt egy cikk a haldokló turizmusról.

[link]

Ilyenkor el szoktam gondolkodni, hogy ti tényleg hiszitek is, amit leírtok, vagy csak így próbáljátok befolyásolni az önálló tájékozódásra képtelen ploretariátust?

2020. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 1 éves cikk... "Forrás: MTI" :D
2020. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

És szerinted az utóbbi 1 évben meghalt, ugye, proli? A random első cikk volt a fenti az utóbbi évek turisztikai adataival kapcsolatban, azóta természetesen folytatódott a tendencia. A forrás pedig jól olvashatóan a KSH, tudom, nektek az is hazudik ilyenkor, a 444 megírta, hogy fél ország mélyszegény, a màsik fele meg már külföldre menrkült a diktatúra elől, de azért beszédes lehet, hogy az utóbbi években fél évvel korábban kell már egy hosszú hétvégét is lefoglalni, különben lemaradsz.

Itt egy frissebb, ha már ennyire szeretsz tátott szájjal a falloszerdőben sétálni: [link]

2020. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 bocs, de én nem vagyok fideszes.


Igen, akár meg is halhat 1 év alatt. Sőt, 1 hónap alatt is.


MTI, KSH, MTÜ mindegy melyik állami fake news/stats gyárat linkeled elvtárs... hiteltelen.

2020. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"külföldi cégek vannak csak jóformán amik nyilván nem az ország zsebét tömik."


Most akkor nem rabolták szét Mészárosék az országot, vagy mi?


"Az egészségügy és turizmus szintén haldoklik."


Az egészségügy sose volt normális, a turizmusban egyre több a vendégéjszaka, és egyre magasabb minőségű szállások vannak (persze vannak putriszintűek is).


Azért eszünk még van, és a sok összeszerelő mellett azért értelmi munkát végzőkre is szükség van, szerencsére. Sokszor nem is kevés pénzért, legalábbis magyar viszonylatban.

2020. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8. Tehát szerinted ma Magyarországon a turizmus haldoklik. Aki mást mond, hazudik. Valahol kicsit azért szomorú az, hogy az ellenzék színvonala idáig süllyedt. Na de milyenek legyenek az ellenzéki szimpatizánsok, mikor az ellenzék vezető politikusai között se lehet épeszű embert találni.
2020. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!