Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik helyesen tette, hogy...

A Jobbik helyesen tette, hogy beállt a baloldal mellé?

Figyelt kérdés
Hosszabb távon milyen következményei, sikerei, kudarcai lehetnek ennek a politikának?

2020. febr. 1. 22:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%
Az összefogás csak a kormányváltásról szól, szerintem ezzel tökéletesen tisztában vannak a valódi szavazóik. Ha a Fidesz börtönben lesz minden párt, a Jobbik is a maga útját járja majd.
2020. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 23:23


Baj van az elméleteddel, csak akkor lenne helytálló ha a Jobbikot elhagyók kimutathatóan a Fideszhez vagy a passzív réteghez csapódtak volna, de nem így történt. Megjelentek a többi ellenzéki párt (DK-Momentum) szavazóiként ami éppen arra bizonyíték, hogy ezek a szavazók az összefogás megakadályozójaként tekintenek a Jobbikra vagyis a kormányváltás akadályozóinként! Ezért hagyták el őket 2018-után, mert kormányváltást inkább akarnak mint Jobbikot.

2020. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Személy szerint érdekelne honnét vetted azt, hogy a jobbik-szavazók egy része az általad említettekhez átpártolt volna. Szerintem te kevered a szocikkal! :)
2020. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

"Az összefogás csak a kormányváltásról szól, szerintem ezzel tökéletesen tisztában vannak a valódi szavazóik."


Én volt jobbikos szavazó vagyok. Azzal is tisztában vagyok, hogy a fideszt nem mindenáron kell leváltani! Ezt csak azok a pártocskák állítják, akik egyébként még véletlenül sem tudnának önerőből a hatalom közelébe kerülni. Pl én semmiképp sem akarom újra hatalmon látni Gyurcsányt és az új SZDSZ-t (ilyen formában már sajnos a jobbikot sem). Ha ennek az az ára, hogy maradjon a Fidesz, akkor maradjanak ők!


"Ha a Fidesz börtönben lesz minden párt, a Jobbik is a maga útját járja majd."


1.: nem lesz börtönben a Fidesz kedves naiv foggyos barátom. Ahogy az MSZP és DK sincs börtönben most. Sőt, vidáman élik minennapjaikat (ugye: aki egy év alatt 100 millió alatt keres az hülye)...


2.: a teljes összefogás Gyurcsány útját fogja járni, ugyanis valljuk be, SAJNOS az egész összefogásnak ő a leginkább meghatározó alakja.

2020. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"Személy szerint érdekelne honnét vetted azt, hogy a jobbik-szavazók egy része az általad említettekhez átpártolt volna."


Érdekelne? Nem hiszem, téged fideszesként csak az érdekel ami a te általad preferált valóságot igazolja le valahogyan, a dolog világosan le lett írva, ha érdekelne értenéd. A szavazók számszerűen adottak! Kizárólag két halmazban lehetnek, vagy a passzív szavazni nem járó halmazban vagy valamelyik pártra szavazók halmazában, ezeknek a vonulását a közvéleménykutatások precízen kimutatják, a fideszes kutatások is! A Jobbik szavazói bárhogyan is fáj az neked, nem tűnhettek el a semmibe, csak két helyre vándorolhattak, a nem szavazó passzívakhoz vagy egy másik párthoz!!! A passzívak tábora nőtt? Nem! A Fideszé nőtt? Nem! A Momentumé meg a DK-jé nőtt? Igen! Az összellenzéki tábor ugyankkora maradt összességében? Bizony! Húúú jaaaaj na vajon hol lehetnek a Jobbik (és az MSZP) elpártolt szavazói? És ennyi. :D

Annak aki képes az összetett vagy ez esetben akár csak az egyszerű logikus gondolkodásra nem kellett volna a szájába rágnon, de úgy látom ha egy fidesz szavazóval próbál beszélni az ember akkor tényleg a duplanullás szintre kell lesüllyedni ha magyarázol.

2020. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

"Én volt jobbikos szavazó vagyok. Azzal is tisztában vagyok, hogy a fideszt nem mindenáron kell leváltani"


Igen, mi meg pontosan tudjuk, hogy te Fidesz szavazó vagy aki az összefogás ellen kampányol áljobbikosként mert pánikol a Fidesz leváltásától! :D

2020. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%
Már a múltkor is kiröhögtelek a "mi vagyunk a többség" meséddel. Nehogy koppanjatok végül!
2020. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
Az meg holtbiztos, hogy neked sem sok fogalmad lehet az exjobbikos szavazókról. Csak "fideszesezz" tovább, attól még nem mindenki fogja besz.pni a baljobbikos mesédet! ;)
2020. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak személyeskedj és vagdalkozz, acsarkodj mert érvelni nem tudsz! Az értelmes, logikus levezetésével az ellenvéleményednek ahogy azt én is csináltam ne is próbálkozz. ;)
2020. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

"Igen, mi meg pontosan tudjuk, hogy te Fidesz szavazó vagy aki az összefogás ellen kampányol áljobbikosként mert pánikol a Fidesz leváltásától! :D"


Felőlem azt hiszel, amit akarsz. Nem kampányolok én semmi ellen. Legutóbb pl nem mentem el szavazni, mert nem volt gusztusom a fideszre szavazni. De igazad van, meg fogom tenni, ha egy kicsit is olyan érzésem lesz, hogy a DK újra hatalom közelébe kerül.


A jobbikosokról meg annyit, hogy alapvetés, hogy az igazi, eredeti, hithű jobbikos zsigerből gyűlöli Gyurcsányt és a fajtáját. Bizony jobban gyűlöljük őt, mint az Orbánt! Egyetlen egyszerű okuk van rá: Gyurcsány csak pusztított, mindennek ellene van, ami nemzeti, és ezt nem is tagadja, büszke rá. És mivel újfent ez a kettő lett a választék, vagy távolmaradunk, vagy fidesz. Igen, tényleg ennyire egyszerű.

2020. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!