Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Pártok, kormányzás

A kérdés

Igaza van a Táncsics radikális balpártnak hogy a spanyol modellt kellene követnünk?

Az űtörő marxi 🚩🌹Táncsics radikális balpárt🌹🚩 szerint minden téren a 🇪🇸spanyol🇪🇸rendszert kellene követnünk.

Link: [link]

Igaza van a Táncsics radikális balpártnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Balpárt, baloldal, Marx, Táncsics, vörös, szocializmus, kommunizmus, demokrácia, Spanyolország, terv

márc. 26. 18:39  Privát üzenet  

A válaszok
Olyannyira igazad van, hogy még a linkre sem kattintok rá, hiszen felesleges.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 18:40 Privát üzenet
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Miért kell szegény ű-t törni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 18:52 Privát üzenet
én azt se értem mi az a markszi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 19:01 Privát üzenet
Én csak orosz modelleket követek Instagramon, de ha elég jól néz ki, akkor a spanyolt is szívesen bekövetem. :O

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 27. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért szüntették meg a Táncsics radikális balpárt facebook oldalát?
A Táncsics radikális balpárt szervezett megemlékezést március 15-re, Táncsics Mihály szabadulásának emlékére?
A Táncsics radikális balpárt tudatában van annak hogy valaki reklámozza itt őket?
Igaza van a Táncsics radikális balpártnak abban hogy most a tönk szélére kerülhet az ország a kapitalista fidesz által elhanyagolt egészségügy miatt?
Mennyire lenne életképes a Táncsics radikális balpárt által támogatott demokratikus szocializmus nevű rendszer?
A Táncsics radikális balpárt jól látaja hogy a kapitalistáknak fontosabb a tőzsde min az emberélet?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Pártok, kormányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!