Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesz miért akarja elérni...

A fidesz miért akarja elérni azt hogy a lakosság rettegjen és pánikoljon?

Figyelt kérdés
Nem túl rózsás a helyzet, az egészségügy a csőd szélén, de attól mi lesz jobb ha az emberek rettegnek meg pánikolnak és fosztogatják a boltokat? Pont ezek miatt lesznek újabb problémák amiket egy ilyen dilettáns alkalmatlan vezetés szintén nem tud majd kezelni.

#FIDESZ #kamu #migránskaraván
2020. márc. 29. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem azt akarják elérni, hogy pánikoljunk, próbálnak mindenkinek a józan eszére és ítélőképességérre hatni, csak nálunk ez sajnos nem működik, birkák vagyunk (tisztelet a kivételnek).
2020. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert a kétségbeesett embert lehet a legkönnyebben manipulálni. Klasszikus politikai húzás.
2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 belapus ***** válasza:
87%
És ehhez jöhet még a minimális információ, az is félig hamis ( vagy félig igaz, ha úgy tetszik ), valamint a kormánytól független híradások elzárása az emberek elől.
2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért hogy később látványosan megmenthesse a népet aki majd persze hálás lesz.Csak az a mocsok unió nem hajlandó pénzt adni hozzá.De ha véget ér ez az egész akkor majd úgy fogják kommunikálni hogy ők győzték le a járványt figyeld meg.
2020. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Az emberek kezdik kidobálni az felhalmozott lejárt szavatosságú élelmiszert.

Ha igazak a fertőzéssel kapcsolatos adatok, akkor mi nagyon jól állunk. Egyenlőre. De mit csinál az ostoba magyar ? Megy be a tömegbe. A boltba, a Normafához mindenhova.

A gyárak elővigyázatosságból bezárnak erre a sok hülye meg megy és fertőzi meg egymást ahelyett hogy otthon maradna a seggén.

Lehet lepontozni. Akár minuszba is.

2020. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezt parancsolták nekik a gazdáik. Nemcsak ők, hanem minden európai kormány és a teljes média kelti a hisztériát.
2020. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Évek óta ez a tematikája...
2020. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
28%
Hát nem tudom ki, hogy van vele de engem nem a FIDESZ ijesztget hanem a világból és főleg a szomszédainktól érkező aggasztó hírek.
2020. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyesek szerintem nem néznek külföldi híreket. Hiányos a nyelvtudás értem én de kicsit szétnézhetnének hogy legalább a szomszéd országokban mi van például Ausztriában.
2020. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ausztriában? Egészségügyileg az van, mint egy nagyon lájtos influenzajárvány idején. A hisztériakeltés érdekében hozott intézkedések már más tészta.
2020. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!