Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon milyen munkakör...

Magyarországon milyen munkakörökben lehet elérni nettó 300 ezer forintos fizetést?

Figyelt kérdés
Írnátok egy pár ilyet? És egy másik kérdés: Szerintetek a magyar dolgozó lakosság hány %-a keres meg ennyit, vagy ennél többet? (szerintem úgy 25%)

2019. márc. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
középfokú műszaki szakképzettséget igénylő munka, városban. Nem azt mondom, hogy feltétlenül ennyit fogsz, de van aki többet is keres és nem sok tapasztalattal, mindezt tisztán, nem ügyeskedve, nagyvállalatnál.
2019. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de én inkább konkrét munkákra vagyok kiváncsi, mint pl. CNC programozó, meg ilyen konkrét szakmák ágazaton belül.
2019. márc. 5. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szívsebész, agysebész, plasztikai sebész, magán pszichiáter, programozó
2019. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szoftverfejlesztô, devopsos, menedzser, könyvvizsgáló stb. Igazából ha nem állami szférában dolgozol, akkor Budapesten bármilyen felsőfokú végzettséggel kapsz ennyit. (Én 4 év tapasztalattal keresek nettó havi 800 ezret)
2019. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Festékelőkészítő. Nem vicc, könyvelek egy ilyet.

Ja amúgy a könyvelő is ilyen :)

2019. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!