Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek helyes, hogy...

Szerintetek helyes, hogy mindenkitől elvárja a kormány az anyagi hozzájárulást, csak a hivatásos, százezreket, milliókat kereső politikusoktól és csókosaiktól nem?

Figyelt kérdés
Ezeknek nincs szégyenérzetük? Miért nem lehet keresetük 90%-át rendeleti úton elvonni? A tevékenységük egyébként is, egy kalap sz@r!

2020. ápr. 6. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es!


A pártoknak juttatott ingyen zseton nem ugyanaz, mint az érdemtelenül felvett "politikusi" fizetés.

2020. ápr. 6. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Elhallgass, jobbágy!

[link]

2020. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Én tegnap már szóvá tettem az egyik kérdésnél, persze a kormány szimpatizáns ignorálta ezen felvetésemet, majd megindokolják, hogy ők ezt mennyire sőt még többet is megérdemelnének.


Hiába ennek a kormánynak sohasem a példamutatás volt az erőssége.

2020. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: miért a kormány? Az ellenzéki politikusok fizetését se veszik el :) Ebben nyilván megegyeztek egymás között. Mert ha a saját zsebükről van szó, akkor egyet tudnak érteni ;)
2020. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"4: miért a kormány? "


Azért mert neki van "2/3" és neki van most már teljhatalma is!

2020. ápr. 6. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: leírtam, hogy ilyen döntést valószínűleg azért nem hoz, mert megállapodtak az ellenzéki elvtársakkal, hogy a fizetésükhöz nem nyúlnak. Ha a fizetésükről van szó, akkor mindig egyet tudnak érteni :)
2020. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 5


Én tegnap 199 országgyűlési képviselőről írtam, nem tettem különbséget pártállás szerint, a kormány tagjai is eléggé szépen keresnek, emellett ott vannak még az állami végek vezetői.

2020. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:

@5: az ellenzéki kéviselők minden rendelet vagy kényszer nélkül, önként felajánlottak fejenként egymilliót.

A kormánynak eddig csak fizettünk -és egyre többet...

2020. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Juliusz48 ***** válasza:
A "csókosoktól" nem kellett elvárni, Ők önként adták. A politikusoktól senki sem várja el, csak a pártok támogatásából kértek vissza valamennyit, de azt maguktól is elvonták. Az, hogy az ellenzék az elképzeléséhez összedobott valamennyit, annak semmiköze a járványhoz. A magánemberektől meg az otthonmaradást kérték csak, de sokan nem jutottak el a törzsfejlődésben agyilag, a megértés szintjére. A mai eredményekből meg láthatóan a környezetünkhöz képest eredményesen teszik a dolgukat.
2020. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!