Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes dolog, hogy a Fidesz...

Helyes dolog, hogy a Fidesz kormány a migránsoknak is ad CSOK-ot?

Figyelt kérdés
Vannak szaporább és kevésbé szapora kultúrák, ezzel a Fidesz gondolom súlyosan segíti az idegen kultúrák terjedését Magyarországon. Elég ijesztő ha belegondolunk ez hová fog vezetni.
2019. márc. 7. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
ha belegondoltál volna, nem írtál volna le ilyen kérdést. Milyen migránsoknak adnak CSOK-ot?
2019. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem helyes, de nem is meglepő. A Fidesz is migránssimogató párt, csak mást kell mondaniuk a szavazatokért.
2019. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Erről nem olvastam sehol sem, alá tudnád támasztani valamilyen forrással?
2019. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tényleg a "migránssimogató". Ez most mennyire mennyire visszafordult rájuk! Senki nincs akkora migránssimogató mint a Fidesz és a szavazói akik most nem győzik mentegetni a kormányt a 86000 migráns miatt. Azelőtt meg hogy dőlt a szájukból ez a migránssimogatózás olyanokra akik össz. 2000 háborús menekült befogadását kérték kábé a mai napig.
2019. márc. 7. 18:21
 5/18 A kérdező kommentje:

A Jobbik parlamenti felszólalását láttam a neten, ők vették észre, hogy a bankok a CSOK felvétel feltételei között sorolják a külföldi állampolgárok miként kérhetik és a Fidesz azt mondta hazugság de kikerestem az OTP bank anyagát és igaz, a Fidesz telibe hazudott a parlamenti válaszban.

[link]

2019. márc. 7. 18:24
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
A migránsoknak ingyen lakhatást biztosítanak, nem CSOK-kal és életed végéig tartó hitellel kínozzák mint a magyar fiatalokat.
2019. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor az állampolgárságot megkapó migránsok meg nyilván tiszta sor, hogy megkapják ha hajlandóak gyermeket gyártani és sok kultúrában rengeteg gyermeket vállalnak, tudjuk jól.
2019. márc. 7. 18:26
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Te vagy az aki mindig bedob egy hazugságot, majd mellékel egy fake linket, bízva benne, hogy senki nem fogja megnézni?

Hát nem jött be, mert megnéztem. A facebook videók hírdetése nem bizonyítja az állításodat. Szóval ki mondta, mit mondott és mikor? Mert eddig ott tartunk, hogy a jobbik hazudott valamit és te meg mégis őket népszerűsíted.

2019. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan feltételei vannak a CSOK-nak, hogy sokszor még egy normális megélhetéssel rendelkező család sem kapja meg, akkor szerinted egy migráns megfelel ezeknek a feltételeknek? Ott kezdődik, hogy van egy csomó elvárás ezzel szemben és a migránsok egyik feltételnek sem felelnek meg, szóval ne írjál már akkora hülyeséget, hogy ad CSOK-ot a kormány a migránsoknak, mert ez nem igaz!
2019. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Te vagy az aki mindig bedob egy hazugságot, majd mellékel egy fake linket, bízva benne, hogy senki nem fogja megnézni?"


Te vagy az aki azonnal pánikolva hazugságot kezd el sivítani, amint valaki számodra kínos igazságot állít a Fideszről? Márpedig ez sokszor előfordul, tudom, mert a Fidesz termeli a cikit rendesen. Nagyon fájhat én értem, de ne engem hibáztass légyszives, nem én kényszerítelek rá, hogy egy korrupt, hazug, becstelen kormányt imádj, ez a te személyiségedből és morális értékeidből fakad, semmi közöm hozzá. ;)

2019. márc. 7. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!