Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem fog mindenki agyatlanul...

Nem fog mindenki agyatlanul megindulni a húsvéti hétvégén terjesztve ezzel a vírust?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 7. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De. Lesznek olyan nyomorultak.
2020. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Lesznek és most is vannak ilyen emberek. Én már 3 hete nem mentem még boltba se. Nem tudom, hogy mások miért nem tudják betartani. Rég túl lennénk rajta. Csak 2 hét otthon maradás kell és nincs több beteg.
2020. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 65, de még dolgozik, ezért reggel a tesóm viszi dolgozni, én viszem haza, elgalább ne tömegközlekedjen, ha nem muszáj. A helyi Müller (Zeg) felé mentünk ma, negyed kettőkor tömve volt a parkoló. Pedig csak Müller, Eurofamily, Intersport van most ott nyitva.
2020. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Húsvét a kereszténység legnagyobb ünnepe, hagyománya van, mi is megyünk rokonokhoz.
2020. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zacher doktor is megmondta, aki jövőre akar húsvétolni a rokonokkal, az idén maradjon otthon.
2020. ápr. 7. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,mi már vagy 20 éve nem húsvétozunk.

Én úgy vettem észre ez már nem divat.


Mikor gyerek voltam,akkor még az emberek átmentek a szomszédokhoz is,akikkel jóban voltak.


Ma annyiban merül ki az egész,hogy húsvéti kajákat főznek az emberek,és max a szűk családot látogatják meg,vagy azt sem.

2020. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, mi is külön fogunk ünnepelni, habár nagy beszélgetésekkel.

Viszont biztos lesznek olyanok, akik csakazértis felkerekednek, még akkor is, ha nyomatékosan megkérnek mindenkit az ellenkezőjére. Hülyeség ellen nincs orvosság se patikában, se a kertben.

2020. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy karantént fognak elrendelni a hétvégére.
2020. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi elkészítjük itthon a húsvéti ételeinket(enni úgyis kell), de senki nem jön és mi sem megyünk sehová.

Ma sajnos annyi embert láttam délután a városközpontban, hogy egész egyszerűen ilyen sokan normál helyzetben sem szoktak kint lenni, pedig kisvárosról van szó.

Szóval gyanítom, az ünnep indulásra késztet sokakat. Engem is kicsal a jó idő, de én a kertembe megyek veteményezés céljából, az utcára pedig a munka miatt keveredek, de aztán a lehető leghamarabb haza is jövök, mert ÉN tudomásul veszem, s lehet épp azt mentem meg ezzel, aki nagyban trécsel az utcán...

2020. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!