Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A vidéken élő tévénézőket...

Chuck dorisz kérdése:

A vidéken élő tévénézőket mennyire tapasztja a képernyőre az M1 és a Hír TV Karácsonyt ekéző,2 hete tartó, naponta több órát kitevő helyben járása?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyire a nem vidéket élöket!
2020. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
Sose nézek hír tv-t. M1 et néha. A vírus miatt érdekelnek a hírek.
2020. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira? Az nem sok.
2020. ápr. 26. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidéken nincs hírTV, csak M1 és Kossuth Rádió, illetve a KESMA felé megyei lap. Ez közismert ellenzéki tény. 😀
2020. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés 🤔🤔
2020. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken lakom, élek. Annyira, hogy Budapesttől nagyon távol és elég kis faluban.

175 féle TV-csatornát nézhetnék úgy, hogy egyetlen többlet csatornacsomagra sincs előfizetésem.

Nem tudom, mi kényszerítene arra, hogy az M1-et és a HírTV-t nézzem? Az MTVA minden csatornáját, a TV2-t, atv-t, HírTV-t és még néhány csatornát kivettem a listából, úgyhogy csatornalistázáskor elém sem kerülnek.

Ha TV-t akarok nézni, így is van mit, tapadás nélkül.

2020. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez teljesen érthető. Én azért szoktam ezekre kapcsolni, hátha mondanak egyszer valami értelmeset. Amolyan reménykedés. A kérdéssel arra gondoltam, hogy azok, akik amúgy Orbán fan-ok, megkapják-e a színvonalas híradást, vagy sem. Mert igazából nem tudhatom, hogy a karácsonyi slágerlemez, amit minden nap felraknak, mennyire értékelhető információhalmaz egy 1-10-ig terjedő skálán.
2020. ápr. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!