Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak engem hívogat Orbán...

Csak engem hívogat Orbán Viktor személyesen 2 naponta? -. -

Figyelt kérdés
Má nádzson ideges vádzsok bárátáim :@ reggel fél 6kor csörög a vezetékes robothangú OrbánViktor vagyok személyesen állítsuk meg a baloldalt és mondjuk meg hogy lejárt az idejük!!!!!!!!!!!!!!4!!4!4!4Négy!négynégy4!!4négy!
2014. máj. 23. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked a gépi felvétel a személyes hívást jelenti akkor gratulálok. Öt.
2014. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak téged. Mindenki más már számot cserélt.
2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem hívogat senki szerencsére, barátnőmet mindenféle gyógyítók is hivogatják, meg különböző termékbemutatósok.

Talán az, hogy nincs benne a telefonszámom a telefonkönyvben és letitkosíttattam a számom?

2014. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sehol, senkinek nem is adom meg, rokonok tudják de olyan mint a(z) RMfa(Veszélyes lenne kiírni a rendes nevét?) bármit kiderítenek.
2014. máj. 23. 17:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Mármint felveszik gépre és azt játszák le újra és újra ( Jól írtam? o.O Ezt sosem tudtam :D )
2014. máj. 23. 17:36
 6/6 Zsebvirág ***** válasza:
Én mikor a nagy hóban elakadtam és hókotró helyett sms-t küldött, hogy üljek át másik gépjárműbe és mihelyst átültem a gazsiék jól megvertek, utána telefonszámot cseréltem amit mindenhol titkositattam.
2014. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!