Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem üt vissza Karácsonyra,...

Nem üt vissza Karácsonyra, olyan piti hazugságok, mint ; orvosnak adja ki a mentőáplót?

Figyelt kérdés

Szerintem ez már a legalja, amikor " Dr. Havasi Gábornak "nevezi Karácsony Gergely a momentumos egészségügyi főtanácsnokát a hivatalos levelezésben.


Van ennél lejjebb?


2020. ápr. 27. 18:22
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Schmidt Pálra gondoltam én is. Viszont Ő a doktoriját az sportolók, társadalom javára használta fel. Egész életében az olimpikonok szupportálására szentelte a tudását vagyis mindünk javára. Azontúl lehet annak idején munka mellett nem lehetett volna behúzni a dolgozatot



Karácsony viszont tudva és akarva egy már többszörösen hazug ügyben megpróbálta önös érdekből magának az igazság látszatát keltve feltüntetni a helyzetet.


Nem ugyanaz a kettő. Ezért kérdeztem, hogy ennél már lehet-e lejjebb...😌

2020. ápr. 27. 21:05
 22/34 anonim ***** válasza:
54%

"Azontúl lehet annak idején munka mellett nem lehetett volna behúzni a dolgozatot"


És akkor csalni kell? Konkrét doktorikat másolt! Más munkáit a sajátjaként tüntette fel! Ne mosdassuk már.

2020. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%
Lehet Soros vette rá erre a szégyen teljes dologra a Palit pénzel?
2020. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%
Ugye tudod, hogy a Dr. nem orvost jelent?
2020. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%

Fletónak megtaláták már az "eltünt" szakdolgozatát?

Az ember egy országot próbált vezetni a sógora tudásával.

Kevés volt.

2020. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
32%

Karácsonyra nem üt vissza semmi, mert egy teljesen alaptalan, amorf lény.

Otthagy egy bizottsági ülést, mert fáradt?

Sajnálom, hogy meghalt az apja, de felnőtt korára valahogy fel kellett volna dolgoznia ezt. A 30 kmh sebességkorlátozást ezzel indokolni?

A közgyűlést is elhajtottak, bár az ő koalíciós partnereitől áll, de bennük se bízik.

Schmidt egy hatalom nélküli funkcióban ült, míg le nem bukott, egy olyan ügyben, ami nem kötődött a feladatköréhez.

Karácsony meg döntéshozó és eddig csak szar döntéseket hozott. De legalább lusta is, ezért nem sokat.

De ordítóan csak egy báb, nem az 1%-os pártja tette a helyére.

2020. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
54%
Azon a parlamenti bizottsági ülésen ismerte el, hogy valóban véletlenül ledoktorozták Havasit, ahova Kásler konkrétan el sem bírt menni, pedig ő is beszámolóval tartozott volna. Van különbség...
2020. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
Melyik bizottsági ülést hagyta ott? Körülbelül 4 órán át ült bent, mire szót kapott, kijelentette, hogy kicsit fáradt, MAJD végigülte az egészet, és válaszolt az összes kérdésre. Müller Cecília, na ő a közepénél tényleg otthagyta azt a bizonyos ülést.
2020. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Karácsony OKJ-s haverja orvos. Az MSZP-s videozó jósnő pedig mentőtiszt 1975-óta. 😆


Hát nem tudom ? Erre akarjátok a fideszt leváltani ?

2020. jún. 14. 15:41
 30/34 anonim ***** válasza:
54%

29


Jogosak a kritikák, csakhogy a rabló, csaló, álkeresztény, népnyúzó, titokban migránssimogató, propagandista, aljas, elvtelen, mocskos fidesz még ezeknél a balfékeknél is sokkal rosszabb!

2020. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!