Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre több ellenzéki szavazó...

Egyre több ellenzéki szavazó gondolja úgy, hogy igaza volt Puzsér Róbertnek Karácsony Gergellyel kapcsolatban. Ti is megbántátok már azt, hogy Karácsonyra szavaztatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én már azt is megbántam, hogy Magyarországra születtem.
2019. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Én azon is csodálkozom, hogy nyerni tudott. Azt hittem, hogy Tarlós simán nyeri ezt a választást.
2019. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Karácsony szavazóinak a túlnyomó többsége taktikai szavazó volt, azaz nekik mindegy ki, csak ne Tarlós legyen. Tehát nem bánták meg, mert nem Tarlós lett. Ha Puzsért hozták volna ki jobbra a közvéleménykutatások, akkor Puzsérra szavazott volna mindenki, mint ahogy a parlamenti választásoknál minden balos a jobbikra ikszelt egyéniben, pedig fujj nácik. Puzsér pont ezt kritizálta, amikor rátámadott Záveczre, ugyanis a taktikai szavazók a legkönnyebben manipulálható csőcselék a világon, csak egy jó statisztika kell.
2019. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Azt írják itt hogy Puzsér a fidesznek adta volna a mandátumát. Lehet ezért nem szavazott rá az ellenzék?
2019. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Én nem bántam meg.

Nyílván magas elvárásaim vannak, de eddig szerintem rendben van, én úgy látom, hogy valóban próbálja betartani az ígéreteit. Kérdés, hogy hosszú távon mi lesz, pl a gyerekek ingyenes tömegközlekedesével pl.

De én azt gondolom, hogy nem lehet 1-2 hónap alatt rendbe hozni a több éves rombolást. Emellett a fidesz nagyon megnehezíti a dolgát.

De legalább szemmel tartja az egész ország, szerintem pozitívum, hogy a fideszes media is végre elismeri és keresi bp hibáit. Csak így lehet előre jutni, ha nem úgy teszünk, hogy minden király, nincs itt semmi látnivaló.

2019. dec. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel 2-3 év múlva akkor lehet majd érdemben válaszolni rá, de még túl korai
2019. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az első pillanatban bántam hogy annyi budapesti Karigerire szavazott - de nem volt igazán meglepő.

Most még nem bánják a szavazói, még kitart az az érzésük, hogy jól megmutatták a fidesznek és leváltották Tarlóst. A kérdés csak annyi hogy meddig lehet nekik bemagyarázni hogy minden a fidesz meg a zorbán miatt rossz ezután a fővárosban.

Igen mókás nézni a vergődést amivel már most is csak nehezen tudják magyarázgatni hogy az "új" városvezetés az a korábban elzavart ballibes politikusok visszahozását jelenti, a "szétlopott" költségvetésből hogyan juthat most sokkal több pénz a képviselők javadalmazására és a korábban "osztogatott" pozíciókból hogyhogy most sokkal több lett. Szenvednek még a stadionstoppos stadionépítések magyarázatával, meg a CT-s kampányos, egészségügyi fejlesztésekkel, amik egy kórház építés megakadályozását jelentik Karácsonyéknál. De majd jönnek sorban a történések, láthattuk mi volt a Demszky korszakban. Ugyanazok az alakok csak ugyanazt az eredményt tudják hozni.

A végén lehet hogy én fogom megköszönni a Karácsonyra szavazóknak, hogy időben élő példát mutattak az országnak abból, hogy mi történik ha a ballibek ismét hatalomhoz jutnak - és emiatt lesz 2022-ben ismét fidesz-kdnp kormány.

2019. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!