Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szaván fogható a kormány a...

Szaván fogható a kormány a felhatalmazási törvénnyel kapcsolatos hazugságai miatt?

Figyelt kérdés
A kormány kijelentette, hogy a felhatalmazási törvény csak a vírus elleni védekezéssel kapcsolatos döntésekre érvényes. Ehhez képest más ügyekben is önállóan döntenek. Nem az lenne a korrekt a részükről -ha már egyszer megígérték- hogy a nem vírussal kapcsolatos döntésekről parlamenti szavazást tartanának? Meddig csinálhatják még ezt büntetlenül?
2020. ápr. 27. 19:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
Milyen döntést hozott Orbán, ami nem a járvány megfékezésével kapcsolatos?
2020. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm!

#1: Értünk dolgozik vagy a baráti/rokoni körért?

Ez az én észrevételem, de gyanítom nem csak én látom így.

Orbán a hatalomra kerülése óta úgy alakította át a jogrendet, hogy az nekik jó legyen. Kisgömböcöt kitömte vastagon, aki aztán felvásárolta a médiák nagy részét. A kormány úgy módosította az alaptörvényt és az alkotmányt, hogy nekik kedvezzen. A nyugdíjasokat, betegeket semmibe veszi, a választási törvények szintén nekik kedveznek. Hiába állítja az ellenkezőjét! Félre ne értsetek, nagyon szép gesztus, hogy a határontúli magyarokat is felkarolja, de nekik miért van joguk szavazni? Tényleg nem vagyok ellenük, de én sem szavazhatok egy másik ország választásán.

2020. ápr. 27. 19:48
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Értünk dolgozik a baráti/rokoni körével, az hogy tehetséges emberek veszik körül és rájuk bízza az uniós forrásokat az meg egyenesen csodálatos. Nem kell keresni a hozzáértő embereket mert már ott vannak a kormányfő körül 10-20-30 éve!
2020. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#3: Te vak vagy? Budapest-Belgrád? Gödi ipari park? Nemváltoztatás? Sorolhatnám még
2020. ápr. 27. 19:54
 5/33 A kérdező kommentje:
#8: Ez ugye szarkazmus?
2020. ápr. 27. 19:55
 6/33 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a kérdező maga soros!?
2020. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Amit igazán zseniálisan csinál: "A felhatalmazási törvény addig van érvényben amíg a veszélyhelyzet tart. A veszélyhelyzet végéről a parlament szavaz" = Felelősség a többieké. Ez ám a bátorság!
2020. ápr. 27. 19:57
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
Itt a nép dönt a nép többsége ez a demokrácia!! Jó lenne ha ezt ti is elfogadnátok! Amíg meg Stop Soros kérdező!
2020. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom Te hol élsz... Hogyan szólhat bele a nép? Az igazi demokrácia az lenne, ha megszavaztatnák a Néppel a fontosabb kérdéseket. Pl: Elkülönítsünk-e euro-milliárdokat stadion és kisvasút építésre? Az meg micsoda dolog, hogy az önkormányzatoktól elveszik a lóvét, átteszik a válságkezelő alapba? A nagy cégek meg ugyanez idő alatt dönthetnek, hogy befizetik ugyanoda, vagy egy kedvezőbb konstrukció a részükre: Stadion építési alapba fizessenek. Hogy van ez?
2020. ápr. 27. 20:06
 10/33 A kérdező kommentje:
Te nem Orbán vagy személyesen?
2020. ápr. 27. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!