Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem oldja fel a járvány...

Ha nem oldja fel a járvány után a felhatalmazási törvényt a kormány, akkor Orbán kivezethet minket az EU-ból, vagy az EU kidobhat minket?

Figyelt kérdés
Egy diktatórikus országban nem biztos, hogy szívesen élnék. Arra lennék kíváncsi, hogy törvényesen kitehetnek-e minket az EU-ból. Vagy onnan csak akkor léphetnénk ki, ha népszavazást tart róla az ország. Nagyon gondolokodnék akkor azon, hogy lelépjek, de jóval könnyebb lenne, ha a határok nem lennének beszabályozva, és vállalhatnék munkát az EU-ban.

2020. márc. 30. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem fog kivezetni minket az EUból! Az egész EU meg az Euró legnagyobb élősködői. Szerinted majd kivezetne minket mikor nem is olyan régen is elloptak maguknak egy csomó mezőgazdasági földet, hogy felvegyék rájuk az EUs támogatást? Ez ráadásul csak egy iparág, még tucatnyi ilyen van.
2020. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
18:30: neked egy olyan diktatúra kellene, ahol nem a te szád íze szerint alakulnak a dolgok, de jó kemény - kíváncsi lennék, akkor hogyan ajvékolnál.
2020. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem feltettem normálisan egy kérsdést. Szeretnék nálad jobban hozzáértőktől konstruktív válaszokat kapni. Ez nem konstrukív volt, hanem tahó, amit nem szeretek. Legyen szép napod továbbra is, örülök, hogy benéztél, köszi :)
2020. márc. 30. 18:33
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a komment annak szólt, aki azzal próbált segíteni, hogy most azonnal költözésre szólít fel.
2020. márc. 30. 18:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Természetesen ki. Most már teljhatalma van.
2020. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké, de az EU is legitimnek tekinti majd a döntését, és elfogadja, hogy kilépünk?
2020. márc. 30. 18:36
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
2: Miért kellene nekem diktatúra? Csak azért, mert leírtam Orbán, ha kell, de erőszakkal is az EUban tartja az országot csak, hogy tovább tudjon lopni? Dat logika.
2020. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem mond le az így szerzett jogairól a tényleges veszély elmúltával, simán kirakják az országot az EU -ból egyéb szankciókkal (amit az oroszok ellen is léptek, mikor elfoglalták ukrajna egy részét).

Már kisebb diktatórikus intézkedésekért is kaptunk büntit, korlátozást az EU -tól. Ezzel pedig akár, az európai tanács ki is zárhat minket, hatalmas adósságot ránk varrva...

2020. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt szomorúan hallom. És mi alapján gondolod ezt. Mennyi idő kitenni minket az EU-ból.
2020. márc. 30. 19:42
 10/16 A kérdező kommentje:
Kérdésnek szántam, bocsi.
2020. márc. 30. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!