Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most, hogy a vírus lecsengőben...

Most, hogy a vírus lecsengőben van, Orbán mikor adja vissza a koronát?

Figyelt kérdés
Már semmi nem indokolja a korlátlan felhatalmazást.

#korlátlan felhatalmazás #fido-orbanista diktatúra
2020. ápr. 29. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Nekem is több ismerősöm tapasztalt koronavírus-szerű tüneteket februárban. Simán lehet, hogy még én is elkaptam valamelyiküktől, csak nálam nem okozott betegséget.
2020. ápr. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem a vírus csengett le, hanem a pánik, manipuláció, és rémhírterjesztés, na meg a korlátozások, mert rájönnek az emberek, és a vezetők, hogy a vendéglátás zárva tartása milyen hatással lesz a gazdaságra.
2020. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%

Banks


Két egészséges fiatal ismerősöm halt bele. Nem voltak az elhunytaknál felsorolva...bár mindegy mit írok, úgysem fogod fel.

2020. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szeiff ***** válasza:
A tesztek minősíthetetlen minősége miatt van ez e fehér-bot csörte. Vak vezet világtalant. Hogy mennyire: Február 5. lettem rosszul. A tunetek nagyon újszerűek voltak, de nem fedték teljesen a koronavírus tipikus tüneteit. Végül többszörös telefonos konzultáció után a háziorvos kiírt tesztre. 9.-én negatív teszt. 16.-án negatív ismétlés. Feloldották a karanténomat 23.án. Utána se mentem ki szinte sehova, és akkor is maximálisan óvatosan. 27.-én délután el kezdtem fulladni. A percenkénti levegővételem 18-ról 28-ra felfutott. Úgy látszik, hogy a vírus 5.-étől gyűjtötte az erőt a tüdőm ellen, de szerencsére csak ennyire telt. Másnap reggelre jól voltam. Tehát mégis csak az volt. Akkor ennyit ért a gyorsteszt. Van még több mint két hetem, míg a munkahelyem megnyit. Addig önkéntes karantént tartok, a rendszerben már nem bízok.
2020. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szeiff ***** válasza:

"Két egészséges fiatal ismerősöm halt bele. Nem voltak az elhunytaknál felsorolva."

Kedves Banks! Kíváncsivá tettél az esetekkel kapcsolatba. Tudnád némileg részletezni. Van a dolognak tétje. A házunkbólegy 11 év körüli fiú került kórházba. Már két hete magas a láza, és nem találják az okát. És állítólag nem egy gyerek van ilyen.

2020. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13#


Amíg nem tudod bebízonyítani hogy teljesen biztosan a vírus miatt hunytak el, addig miért hinné el valaki?

2020. máj. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!