Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Munkáspárt viccpárt?

A Munkáspárt viccpárt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amit csinálnak azon csak nevet a legtöbb ember, amit ők komolyan gondolnak? Tényleg csak álmodozók (pl a 200 ezres minimálbér), vagy konkrét programjuk is van, hogy mit és hogyan/miből teremtenének elő?

2020. máj. 3. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Még viccnek is rossz.
2020. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A Munkáspárt Thürmer Gyula családi és baráti körének vállalkozása, hogy egy egyre szűkülő, az idősebb korosztályból kikerülő, a Kádár-rendszerre nosztalgiával tekintő, ideológiailag elkötelezett kör igényeit kielégítsék.
2020. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ennek ellenére néhányan rendesen bedőlnek nekik, sőt azt is elhiszik, hogy ők nemzetiek, mert ilyen lózungokat puffogtatnak. Csakhogy egy komcsi az mindig internacionalista és sosem nemzeti.
2020. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 tudom, én is észrevettem. Magyarán mondva ha nem ny@1od a néhai szovejtek vagy mostani oroszokat, akkor egy "USA-bérenc", "kém" vagy. Ebből is látszik a nemzeti öntudatuk és a függetlenségük.
2020. máj. 3. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Az a legnagyobb baj,hogy valaki kiejti a száján ebben az országban ,hogy munka már kajakra azt hiszik hogy viccelsz.
2020. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ez vicc akar lenni akkor írok én is egyet. Micimackó ül a fának dőlve ásóval a kezében és azt mondja, ők fizetgetnek én meg dolgozgatok. Bocsi de ez jutott eszembe amit írtál. De jogos a kérdés meg amit írtál mert régebben az oroszok seggét nyaltuk most meg Amerikáét. "Na ez már így demokrácia." Amúgy én itt az osztrák határhoz közel 12 órába kerestem havi 200ezret nem most 12 évvel ezelőtt.
2020. máj. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 hát azért annyira nem "nyalizunk" Amerikának mint anno a szovjeteknek, Lincoln-portré sem lóg a falakon a közintézményekben, se Nixon, se Clinton-utcából sincs egy maréknyi sem, no meg az amerikai sas sem ül a magyar címeren, és megannyi támaszpontjuk sincs itt nálunk.
2020. máj. 5. 08:56
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Olyanok, mint a Mi Hazánk, csak a másik oldalon. Fidesznek jól jönnek az ilyen aspektusok.
2020. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát annyira szerintem nem jönnek jól nekik, mondjuk abban igen, hogy azt a kis maréknyi szavazót sem az ellenzék szerzi, bár igen minimális a számuk.
2020. máj. 6. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:
"hogy azt a kis maréknyi szavazót sem az ellenzék szerzi" És igen, épp ez a céljuk vele, pont mint a Mi Hazánkkal. Az egyik jobbról, a másik balról hajtja a malmára a szavazatok vizét. Mondjuk nem mintha sajnálnám az ellenzékez emiatt. :D Az az igazság, hogy ha Orbánnak akár egyetlen plusz szavazatot is hozna bármilyen politikai fordulás, már holnaptól azzal nyomná tele a médiáját...
2020. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!