Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha mindenki szkafanderbe...

Ha mindenki szkafanderbe járna ezentúl, akkor megszűnne minden fertőző betegség?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a betegségektől való beteges félelem az pszichikai és ragályos. Tovább terjedne mint a KORONAVÍRUS!!!
2020. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Akkor szűnne meg, ha minden ember a világon ugyanabban az időben jó 2-3 hétig, de legyen inkább 4 otthon maradna és nem menne sehova, nem találkozna újabb és újabb emberekkel. Aki ez idő alatt kidől a vírus miatt, az kórházba, aki vlee érintkezett, szintén karanténba.


De közben mindenkit le kéne tesztelni, hogy nem tünetmentes fertőzött-e. S ha igen, akkor kórház....


Szóval mindenkit kiemelni a népből, aki fertőz.

Aztán fertőtleníteni mindent, és indulhatna az élet újra. a fertőzötteket meggyógyitani, és ők és az orvosaik addig se érintkeznének senkivel....


Szerintem így megszűnhetne... Szerintem.... De szerintem ehhez nagyon fegyelmezett emberek és vezetők kellenének, szóval álom-álom édes álom...

2020. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Meg. Ugyanis kihalnánk. Vagy megtanulnánk osztódással szaporodni.
2020. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
#2-es. Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Az a betegség, amiből legközelebb járvány lesz, még nem is létezik. A Covid-19 se létezett még 2 éve.
2020. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!