Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok, meddig marad a...

Mit gondoltok, meddig marad a Fidesz hatalmon ? Illetve arra is kíváncsi vagyok, ha egyszer vége lesz a Fidesz rendszerének (mert minden rendszer egyszer véget ér, legalábbis a történelem ezt igazolja), mi fogja a végét okozni ?

Figyelt kérdés
Szavazzatok, szerintetek meddig marad fenn a Fidesz rendszere és kommentben írjátok le, szerintetek mi fogja okozni a bukást ? Párton belüli ellentétek vagy párton belüli szakadás hatására, gazdasági világválság hatására, vagy egyszerűen csak kiábrándultak a rendszerből, vagy egyéb okok miatt ?

2020. máj. 19. 17:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%

Amíg Orbán politizál kb,addig.Én mondjuk aztán szivesen látnám miniszterelnöki poszton Szíjjártót.

Ha esetleg 22- ben az ellenzék kormányizna,az nem lenne hosszú életű és újra a fidesz lesz a fő kormányzó párt.Még azt se tartom kizártnak,hogy akkor a Mi Hazánk is csatlakozna a koalícióhoz,de némileg változtatniuk kellene.

2020. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

Amikor ilyen hülye kommenteket olvasok, mint sok az előzőek közül - mindig megnyugszom, hogy nem kell tartani a kormányváltástól.

Amíg ennyire ostobák az "Ellenzék" szavazói, addig az értelmes emberek, nem őket juttatják hatalomba.

Külön szerencse hogy kis mintán Karácsony be is mutathatja most hogy mi történne az országgal ha megint a ballibek vennék át a hatalmat. 2022-re a budapestiek sem kérnek már majd belőlük.

2020. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Előző:


Mert aztán, Te mint tanult ember nem vagy ostoba? Szerinted az Origo és a Kormánymédia önti magából a hiteles információkat? Mondjuk szerintem az az ostoba, aki a hazugságokat elhiszi. Mind a két oldalra igaz. Aki tanult utána néz a dolgoknak, aki nem annak meg ott az Origo. Ugye?

2020. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára forradalom lesz, hidd el.
2020. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi ez a sok Fideszes kérdés, pakkban jőve az idióta kommentekkel?


Egyébként:

1. Normálisabb ellenzék kell.

2. Ezt így előre nem lehet megjósolni, meddig lesz kormánypárt.

3. Párton belüli szakadásra nem sok esélyt látok, nagyon stabil párt a Fidesz, azt be kell vallani.

2020. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%

Szíjjártó mint Orbán utód, miniszterelnök jelölt? Édes Istenem... Szerinted megüti azt a szintet, mércét amit az "Orbán" brand felállított a Fideszben.

Mondjuk Szíjjártó-val kapcsolatban kicsit dezsávű érzésem van, mintha "Savanyú" Józsi, Antall József köszönne vissza benne, legalábbis a hangleejtésében és a beszédében... Nem tudom neki még sokat kell fejlődine, hogy legalább elérje a szintet.

Én Navracsics Tibort láttam volna szívesen egyszer a miniszterelnöki pozícióban...

2020. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Én még Rétvári Bence-t tudnám elképzelni egy lehetséges következő Fidesz miniszterelnök jelöltnek.
2020. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Rétvári talán hozhatja a szintet pár év múlva.
2020. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Amíg Orbán Viktor bírja csinálni... felkészül Szijjártó...
2020. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

5-ös:

"Ezt a pártot maga Orbán Viktor építette fel,..."


Baromi nagy tévedés! Ezt a pártot (és Orbánt is) Soros építette fel és addig lesznek hatalmon, ameddig a "megalkotójuk" azt nem mondja, hogy most már elég belőletek! Ezután soha nem fognak a hatalomba kerülni.

2020. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!