Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Dk-sok,ti nem tartatok attól,...

Dk-sok,ti nem tartatok attól, ha kormányra kerülne a DK, akkor megint jönnének a megszorítások, az EU összes kérését azonnal teljesítenénk és még a migránsokat, a kvótát is elfogadnánk?

Figyelt kérdés

DK-s vagyok mellesleg.

Az elmúlt hónapokban volt lehetőségem sokkal jobban beleásnom magam a politikai életbe, gondolom másoknak is.

Iszogatunk, koccintunk ám rendesen a DK-ra, de mégis jobban belemélyülve a tényekbe, utánajárva egy-két dologba, már nem vagyok abban annyira biztos, hogy ez a DK annyira megfelelő lenne Magyarországnak.

Aki szintén DK-s, ossza meg velem, nem féltek attól, hogy Magyarország mindenét eladja az EU-nak, elfogadjuk azt a soha le nem járó hitelt, (van ország, aki 1600 óta fizet ilyen hitelt), felvesszük ismét az IMF hitelt (aki nem tudja, mi ez, olvasson utána, sokáig én sem tudtam, csak annyit tudtam, hogy IMF.. na és? ), beengedjük az összes migránsot, akik majd itt nálunk teszik a kárt, a lopásokat, gyújtogatásokat, erőszakolásokat!!!.

Attól, hogy a DK elfogadja a kvótát, mindent, csak hogy úgy ugráljon, ahogy az EU unió fütyül.

Egyszóval egy rabszolga kis senki ország leszünk megint. Nem lesz önálló semmink, üzemünk, gyárunk, eladjuk ismét a MOL-t.

Eltörlik azt a rengeteg családvédelmi intézkedéseket, mert a DK-nak őszintén nincs családvédelmi programja.

Én családalapítás előtt állok és nekem igenis fontos, hogy mit kapunk, kaphatunk, és kik lesznek Magyarország lakói.

DK-sok, van köztetek is olyan, aki elbizonytalanodott?


Egyébként is már nagyon elegem van a politikából, én azt tenném, hogy ne is lehessen politizálni, csak a választás megelőző fél évben, és akkor mindenki sokkal jobban átgondolva tudna dönteni, mérlegelni, hogy számára az adott kormányzás hozott-e jót vagy sem.



2020. máj. 28. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem úgy őszintén, hogy egy ilyen tehetséges vállakozó, mint Gyurcsány Ferenc, mit keres még mindig a politikában. Máshol sokkal sikeresebb lehetne...
2020. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell senkire se szavazni. Ha nem szavaz senki akkor nem jut be senki. ;). Amúgy engem meg nem érdekel a választás. Úgy is a Fidesz nyer, mindegy kire szavazol. Én megyek külföldre majd dolgozni, szóval. :)
2020. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Az eu kérése volt hogy legyenek uniós szintű árak:a fidesz teljesítette.

Német érdek volt hogy legyen alacsonyan tartva a forint árfolyama.Romlott is 20%-ot.a fidesz teljesítette.

Nem volt uniós elvárás hogy jó pénzért adjunk letelepedési kötvényvásárlási lehetőséget bárkinek akinek pénze van,anélkül hogy átvilágításon átesett volna.De a fidesz ezt is megcsinálta önszorgalomból.

Ide menekült hosszútávra nem jön met miután megtapasztalja a helyi viszonyokat,az első adandó alkalommal elhúzza a csíkot.

2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

"(van ország, aki 1600 óta fizet ilyen hitelt)"


Na itt hagytam abba a komolytalan, fogalmatlan kérdésednek az olvasását. Vicc, csak rossz kategóriában.

2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nem írnak a DK- sok,pedig elolvasnám szivesen
2020. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: ez nem vicc, járj utána, ha nem hiszed el.
2020. máj. 28. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

"ez nem vicc, járj utána, ha nem hiszed el."


Miért neki kéne utána járnia? Ha állítassz valamit azt neked kell alátámasztani és nem a többieknek utánajárni. Én meg akkor azt állítom, hogy a Jupiter belsejében van a DK titkos bázisa és ott készítik a Soros-tervet, és a Soros-terv nem Magyarország vagy a Föld ellen van, hanem az idegenfenyegetés legyőzése amely egy távoli galaxisból érkezik hamarosan. Ha nem hiszed nyugodtan elmehetsz a Jupiterhez. :D

2020. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, ez nem ország, hanem vállalat.


"Van egy olyan holland vízszabályozással foglalkozó vállalat, a Stichtse Rijnlanden, amely még mindig fizeti az 1634-ben (!) felvett hitele kamatját."


Szerintem ilyet egy ország sem akarhat.

2020. máj. 28. 14:52
 9/10 A kérdező kommentje:
DE most nem a hitel a lényeg, hanem, hogy a DK-sok tényleg nem írnak. Egyedül maradtam. :) de valószínűleg én sem maradok sokáig DK-s, egyszerűen a párt által közvetítettekkel nem tudok azonosulni.
2020. máj. 28. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:

" Csak nem írnak a DK- sok,pedig elolvasnám szivesen"


Szerinted lehet bármiféle észérvet felsorolni a böszme szektája mellett? Látod, még a pártkatonák sem tudnak, ez nem semmi! :D

2020. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!