Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem tudja ígéreteit...

Miért nem tudja ígéreteit teljesíteni a FIDESZ KORMÁNYA? Az Országban folytatódik ugyan az ami az elmúlt 10 évben folyt a munkanélküliség, az elszegényítés, az áremelések, s most a hajléktalanok növelései a rokkant nyugdíjak megszüntetéseivel.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Hööjjjaaaajjj....


Az ígéretek addig voltak jók valamire, amíg meg nem választották őket. Most már nyeregben vannak, azt csinálhatnak amihez kedvük van, épp mint az előző kormányok. Miért kéne nekik bármit is betartanuk? Ha nem teszik, akkor mi lesz? Lerajzoljuk és összetépjük őket?


Ezt ugattam a választások előtt is, hogy minden párt egyforma, mindegyik a saját nyerészkedő érdekeit nézi, a nép a kutyát se érdekli, a Fityesz is pontosan olyan lesz mint az előző pártok. Nem hallgatott rám senki. Aztán most meg megy a nagy rácsodálkozás..."jééé, hát ezek...ezek...átvágtak minket! Nahááááááááát, hogy mik vannak!!!" Én megmondtam, hogy ez lesz,most nevessetek.


Az emberek 90%-a a Marsról jött ide, vagy mi?

2011. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

"munkanélküliség, az elszegényítés, az áremelések, s most a hajléktalanok növelései a rokkant nyugdíjak megszüntetéseivel."

"munkanélküliség" igen, ez tény, 1 éves időtávlatban viszont többet dolgoznak, de reméljük a közfoglalkoztatási rendszer megújítása, és az új autóipari beruházások meghozzák a hatásukat, szerintem várjuk ki a végét.

"az elszegényítés" Mégis milyen kormányzat általi elszegényítésre gondolsz? Mert én amit látok az pozitív: adócsökkentés, társasági adó csökkentése, kikényszerített béremelés, és beindult a gazdasági növekedés is. :)

"a rokkant nyugdíjak megszüntetéseivel"

Ez viszont nem igaz, kérlek legalább ne hazudj, felülvizsgálják, csak az kap, akinek jár.

2011. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nos II.csoportú rokkant nyugdíjas voltam véglegesen, ez év januárjában felülvizsgálatra hívtak vittem az orvosi dokumentációkat az utolsó bizottsági vizsgálat óta keletkezetteket, ami állapotromlást bizonyított mert a cukorbetegségem vakságot okozott, önálló életvitelre képes nem vagyok ez a Kórházi zárómon is szerepel, s balesetből eredendően bal térdem törése miatt térd protézisre lesz szükségem a háromévi várólistát kivárva.

Meglepetésemre az orvos szakértők elmondták nem tudják figyelembe venni az utolsó OOSZI vizsgálat óta keletkezett orvosi papírokat, a Kormány rendelete miatt, s a rehabilitációra küldtek, az ajánlott munkahelyek nem tudnak foglalkoztatni ez állapotban írásban adták ezt, amit jeleztem az ORSZI-nek javaslatukra a rokkant nyugdíjamat megszüntették, sehonnét semmilyen ellátást nem kapok, viszont két éve 1000000Ft hitelt vettem fel a házam tető cseréjéhez, amit vissza kellene fizetni de miből? Valószínű a ház árverezésére kerül sor s ki miatt kerültem e helyzetbe? A Kormány meggondolatlan felelőtlen rendelete miatt. A Kormánynak az a lényeg minél kevesebb kiadásai legyenek, hogy ezzel az intézkedéseivel hajléktalanokat idéz elő ki nem szarja le, a lényeg az hogy nekik a milliárdok dukáljanak a többit magasról leszarják. A munkanélküliség nem a vezetők körében ismert hanem a dolgozói rétegben.Talán előbb munkahelyeket kellett volna a Kormánynak teremtenie s az után a rokkant nyugdíjak megszüntetését.De tudja valaki is hogy a betegeket foglalkoztatók kiabálnak üvöltöznek, normában dolgoztatják e beteg embereket tisztában van ezzel a Kormány? Magasról szarik rá büdöseket, ez a Kormányunk.Sajnos!

2011. ápr. 7. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Hívd ki a Házon kívült-t, hátha tudnak segíteni

amúgy vak vagy? braille írásos billentyűzettel írsz ide?

2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"...a rokkant nyugdíjak megszüntetéseivel."


Nem szüntetik meg. De, szerinted az normális, hogy Magyarországon 800 000, Szlovákiában pedig mindössze 70 000 rokkantnyugdíjas van? Ennek a 800 ezernek kb. legalább a fele potyázó, akiknek a rokkantnyugdíját a Te meg az én adómból fizetik. Aki meg tényleg rokkant, az kevesebb pénzt kap a sok ingyenélő miatt, mint ami járhatna neki.

2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jogilag vaknak minősülök a nagyfokú látótérkiesésem miatt, ami nem gyógyítható és súlyosbodásra lehet számítani a későbbiek során ezért a vezetői engedélyemet is bevonták orvosilag.Én értem és sok is indokolatlanul ez a nagy mérvű rokkantak száma. Volt a felülvizsgálaton olyan négy személy akik az utolsó öt évben orvosnál nem is voltak orvosi dokumentációik nem volt, na az ö esetükben jogos a megszüntetés, de nekem voltak Kórházi zárójelentések is amelyek bizonyították az állapotom romlását, amit figyelmen kívül hagyott a bizottság, sajnos ez van, megoldom a dolgot fel akasztom magamat.
2011. ápr. 7. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező, ne mondj ilyeneket, ne hagyd magad, neked minden jogod megvan a rokkantnyugdíjra! Én azt szeretném, ha a hozzád hasonlóak a mostaninál sokkal több járandóságot kaphatnátok.
2011. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

"Miért nem tudja ígéreteit teljesíteni a FIDESZ KORMÁNYA?"


Na, mit ígért a Fidesz?


Népszava-olvasókörös válaszok (kolbászkerítés, kánaán) nem érnek.


Ígért pl. adócsökkentést. Megtörtént. Ígért munkahelyeket. Folyamatban van: ld. Audi- és Opel-beruházás. Ígérte a lakáshitelesek védelmét: éppen most jelentették be ezügyben a legújabb intézkedéseket. Szóval nem kell a sírás meg a hazudozás.

2011. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

"Népszava-olvasókörös válaszok (kolbászkerítés, kánaán) nem érnek."

Ebben igazad van

De a hivatalos pártpropaganda szerű válaszok sem érnek. a szocizás sem ér. Mint a kérdező példája is mutatja, újfent rossz volt az intézkedés.

2011. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

"Mint a kérdező példája is mutatja, újfent rossz volt az intézkedés."


A jelenlegi helyzet az, ami rossz, és rengeteg igazságtalanságot szül, amint azt a Kérdező esete is világosan mutatja. A Fidesz-kormány terve a rokkantnyugdíjak felülvizsgálatáról nem is lépett még életbe, tehát a Kérdező problémája nem ebből fakad. Hanem a jelenlegi rendszerből. Ezért kéne nagyon átalakítani ezt a szisztémát, hogy ne fordulhassanak elő ilyen szomorú esetek. Közben meg kis túlzással minden második BMW szélvédőjén ott virít a kerekesszékes matrica :(

2011. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!