Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem szégyenli magát az állam...

Nem szégyenli magát az állam hogy egy 50%os rokkantnak havi 27ezer forinttal szúrja ki a szemét?

Figyelt kérdés
Oké tudom hogy a közmunkások sincsenek jó helyzetben.. de az a szegénység ami itt hazánkban van borzalmas.

2020. jún. 5. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mindig lehetne több is.De emelett lehet dolgozni.Az 50%nem azt jelenti,hogy abból élj meg.Részmunkaidősfizuhoz kipótlás.
2020. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon rossz.Na én meg 50 ezret kapok 81% az milyen rossz már.
2020. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
1-es: kérdés, hogy mi baja van az illetönek, egyrészt nem mindenki tud ilyen állapotban dolgozni, másrészt nem nagyon van esélye ara, hogy valaki alkalmazza.
2020. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem TUD elmenni, az szerinted mit tegyen?

Ha valaki rokkant, az nem azért, mert "az államtól várja a pénzt", hanem baja van, ami miatt nem képes munkába járni!

2020. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, az ha valaki megsérül vagy eleve munkaképtelen, mozgássérült vagy bármi problémája van, az mindig nagyon rossz helyzet és mindenki szeretné ha ezen lehetne javítani. A lehetőségek azonban nem végtelenek - inkább nagyon is szűkösek. De ettől még igen széles skálán mozognak azok az ellátások, járulékok, juttatások, amik egy rokkantnak járhatnak. Mind nagyon kevés, ebben nincsen vita köztünk, de nem ilyen egysíkú ahogy a kérdésedben rejlik.

[link]

2020. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Az állam személy szerint is azonosítható kormánytagokból és magukat keresztény hívó embernek mondó országgyűlési képviselőkből áll.
2020. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek viccek !
2020. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem szégyelli magát.
2020. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak 23-at kapok, nem tudom hány %-ra.

De nekem elég volna a nyugdíjam, ezt jobb lett volna kihagyni

2020. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!