Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik vagy a Mi Hazánk Mozgalom?

Jobbik vagy a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés
Melyikre szavaznátok?

2020. jún. 10. 10:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
#22 Viccek vicce hogy több százezren füveznek ebben az országban(jobboldaliak is bőven), de még ezzel se tudnak magukhoz szavazókat csábítani.
2020. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

:)

Ezek szerint igazam van.


Megint minuszba pontoznak, a hülye fiatalság gyalázót meg 70-re.


Jó öreg vagy így 34 évesen, nem sokkal vagyok fiatalabb nálad, de képzeld, nekem már volt okos telóm 18 évesen is.


Nyilván az zavar hogy teljesen hülye vagy hozzá, és egy app letöltés is komoly fejtörést okoz.


Ismerem a fajtádat, te az a féle vagy akinek mindig valami baja van, de nem bírja leírni hogy valójában mi az.


Gyűlölöd a cigányokat, ezt sajnos megértem... meg a bárgyú fiatalságot?

Egy fiatal cigány az neked a leggyűlöltebb állatfaj ugye? Szánalmas.


"Megéltem dolgokat"


Régebben nagy divat volt zenekaros pólóban mászkálni, meg voltak divat szkinhedek surranóban meg katonai hátizsákban. Ma már nem nagyon látsz ilyet...


Kárpátias pólót szerintem még nem is láttam. Az a "nagymagyarország" térképes szutyok?

2020. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
#24 Te vagy az aki nem tud megülni a valagán és idejött a hülye begyepesedett szivárványvilágát ráprojektálni mindenkire, egy olyan topikba ahol eddig kultúrált társalgás folyt. Azt mondod hogy megérted hogy utálja a cigányokat, akkor meg mégis miről kell itt továbbiakban magyarázni? Nem tudod elképzelni hogy valakinek ez éppen elég ok ahhoz hogy, ne valamelyik rasszizmus miatt sipítozó gittegyletre szavazzon? Hol írta az illető hogy gyűlöli a fiatalságot? Érdekes módon én egyetemista vagyok de nem veszem magamra. Ömlik a hülyeség belőled. Kárpátia póló? Hogy jön ez ide? Nehogy azt hidd már hogy a korosztály akiről te beszélsz olyan hatalmas nagy progresszív mint azt te gondolod!
2020. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%

Honnan veszed, hogy szkinhed vagyok te szerencsétlen? És egyáltalán miért adsz a számba olyan dolgokat, amiket nem írtam le és miért sarkítasz ordas módon? Hogy lehet valaki ekkora troll?


Egyszerűen leírtam, hogy mit tapasztaltam 2010 előtt és után, "megéltem dolgokat" alatt pedig pont nem a surranót értem, hanem azt, hogy jártunk fesztiválokra (Hegyalja, EFOTT stb), szerveztünk házibulikat, lányokkal ismerkedtünk meg, akikkel nem egy műanyag biszbaszon tartottuk a kapcsolatot idióta smiley-kat küldözgetve egymásnak, hanem az offline térben "élveztük egymás társaságát". Igazán sajnálom, hogy a nálam fiatalabbak már abszolút nem járnak sehova, hanem napi 24 órában a telójukon csüngnek, mert szerintem ez egy borzalmasan személytelen és lelketlen jövőt fog eredményezni. De ettől még fel tudok telepíteni egy appot, csak nekem veled ellentétben nem ilyen dolgok adják meg a boldogságot.


Sőt, kapaszkodj meg, cigánygyűlölő sem vagyok! Csak szerintem az, hogy a cigányság iszonyatos módon le van maradva a többségi társadalomtól egy probléma, amit pl. oktatási és gazdasági reformokkal meg kéne oldani, mert az annyira nem jó, mikor a nagyidat halálra verik ezer forint apróért.


De gondolom majd ebből is kihozod, hogy egy szemét, kaki náci hülyegyerek vagyok, szóval itt befejeztem veled a társalgást, szép napot, osztán ne felejtsd el frissíteni a telódat, mert még lemaradsz arról, hogy a facebook logó most már egy árnyalattal sötétebb kék, mint két hete. Haladni kell a korral, na.

2020. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:53


Senki nem esik hasra az olyan konzumidiótától mint te.

2020. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
8%
Nekem teljesen egyforma a kettő, egyikre se fogok, meg arra se amelyik párt ezekkel a szélsőjobbosokkal összeáll.
2020. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

a cigányság iszonyatos módon le van maradva a többségi társadalomtól"



"a magyarság iszonyatos módon le van maradva a többségi társadalomtól"


Így is igaz.

2020. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

#29

A többségi társadalom a magyarság szóval ez így értelmetlen.

#28

Csókolom! Teszik tudni egyáltalán hol kezdődik a szélsőjobb?

2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
92%

#26 bocsi, de az viszont szerintem meg a te részedről sarkítás, hogy attól, hogy a fiataloknál menő az okosteló nem járnak sehova és csak azon tartják a kapcsolatot. Ezek nem zárják ki egymást.


19 vagyok, az én osztályomban is van néhány teló-őrült, de ettől még minden héten járunk bulizni és mondjuk én a barátnőmmel minden nap együtt vagyok. A teló viszont akkor nagyon jó, ha nem tudunk találkozni, csillapítja a hiányt, de nyilván nem pótolja senkinél a személyes együttlétet, ez hülyeség.

2020. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
#32 te amúgy mitől vagy ilyen rohadt agresszív? pszichés probléma? akarsz róla beszélni?
2020. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!