Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Munkáspártokos miért ennyire...

A Munkáspártokos miért ennyire zizzentek?

Figyelt kérdés

Felénk lakik egy, mivel így azért valamennyire ismerem és jófejségből bejelöltem a közösségi médián. De amit leművel ott, sőt néha az egész párt, hát arra nincsenek szavak.

Például meggyőződése, hogy be kellene tiltani az autókat, mert az embereknek valójában a tömegközlekedésre lenne igényük csak azért nem használják mert az állam nem fejleszti. És ehhez hasonló marhaságokat oszt nap mint nap. Persze ehhez meggyőződése, hogy nem ő a hibbant, hanem a sokezer másik ember aki nem ért vele egyet, ennek hangot is ad de oly módon, ami simán el ment volna 100 éve egy Lenin-beszédnek.

Hoogy lehet ilyen embereket a politika közelébe engedni annak ellenére is, hogy választáson még kerekitve is nulla a teljesítményük?



2020. jún. 24. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
#10 Ó, vagyis házhoz is mennének majd a buszok és a vonatok?
2020. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem, viszont a globális felmelegedés házhoz megy, akkor is ha két kézzel kapaszkodsz a BMW-dbe.
2020. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Az már fix hogy nem az eszük miatt híresek, nem véletlen lett vége annak a rendszernek, pláne hogy szinte az egész a hazugságra épült.
2020. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben felvetett gondolat szerintem nem hülyeség. Fejleszteni kéne a tömegközlekedést először. Pl régen Pécs és Pest között sokat jártam. Ez autóval durván 2-2 és fél óra. Ha a vonat megtenné ezt megbízhatóan 2 óra alatt minden további nélkül azt választottam volna: vezetés helyett az időt hasznosan tölthetem, nincs pesti dugó, nincs végeláthatatlan parkolóhely vadászat.


Persze a ritkán lakott környékek közlekedését nehéz megoldani. Itt hibrid megoldásokat javasolnék: kerékpározás az állomásig, car sharing stb.


Jelenleg külföldön élek. A munkahelyem mind autóval, mind tömegközlekedéssel kb. egy óra. Van autóm, mégis tömegközlekedek, hiszen így tudok olvasni közben, illetve sokkal stresszmentesebb.

2020. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
#12 és pont a Munkáspárt az aki a globális felmelegedés ellen akar tenni a tömegközlekedésért? Annak idején több benzint pöfögtetett el egy hangyasz@rnyi Trabant, mint ma egy BMW...
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nyílván nem hülyeség a tömegközlekedés fejlesztése. De igazából arra szerettem volna rámutatni a példával hogy nem oly módon kell ezt hogy betiltani az autókat. Tehát nekem ebben pl az volt a problémám, amilyen hangnemben írta le az ismeròsöm
2020. jún. 24. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!