Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy olyan pártot támogatnál...

Egy olyan pártot támogatnál ami piában, cigiben meg hasonló dolgokban ilyen 60-as, 70-es évekbeli lazaságot vezetne be? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam:


-Megszűnnének a nemzeti dohányboltokat


-Alkoholra és cigire csak a sima ÁFA vonatkozna


-18 éven alattiak vehetnének alkoholt meg cigit


-Bárhol szabadna cigizni pl. éttermekben, vonaton, irodában, kórházban is


-Autókban nem lenne kötelező hordani a biztonsági övet


-Kevésbé büntetnék az ittas vezetést


-Ha egy nő feljelentene egy pasit, hogy rácsapott a fenekére, vagy egy gyerek feljelentene egy tanárt vagy szülőt mert megpofozta, a rendőr csak a képükbe röhögne


Tehát ilyesmikre gondoltam, hogy a párt olyan társadalmi változást akarna, hogy az ilyen dolgokat ugyanolyan lazán vegyék az emberek mint 50 éve.


Mit szóltok hozzá?



2020. aug. 27. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha időutazásra vágyok akkor inkább előre mennék 50 évet mint hátra.
2020. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a jelenlegi helyzet tökéletesen megfelel ilyen szempontból. Nagyon ritkán dohányzom és alkoholt se fogyasztok gátlástalanul, szóval a nagy adó engem nem érdekel.
2020. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ezen a listán mindegyik rettenetesen rossz ötlet, a zaklatásos és ittas vezetős pedig kifejezetten felháborító.
2020. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, ha ilyen lenne az élet a mai Magyarországon.


Bár az 1965-ös USÁ-ban, Franciaországban, vagy Olaszországban, esetleg Angliában lettem volna 18 éves.

2020. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!