Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen gondolkodású ember...

Milyen gondolkodású ember lehet az, aki saját magáról nevez el egy pártot?

Figyelt kérdés

Jobboldali vagyok (Fidesz, Mi Hazánk között vacillálok 2022-ig), és olvasom, hogy Volner is alapított egy pártot, aminek a neve Volner Párt. Ha én pártot akarnék alakítani, semmiképpen se adnám neki a saját nevemet, mivel az ilyen pártok egyáltalán nem fogják meg a választókat (mivel pl. attól félnek, hogy ha véletlenül meghal a párt elnöke, eltűnik a párt is), emellett egy kicsit egoista is saját néven futtatni egy pártot. Mégis ki más lehetne a Volner Párt elnöke mint Volner János? Ezzel be is bútorozta azt, hogy itt nem lesz vezetőcsere, de kongresszus sem, ami ezt eldönthetné (a Fideszben, DK-ban se cserélődik a vezető, de legalább a színházat eljátszák).


Egyáltalán van értelme egy ilyen pártnak? Azt mondja, hogy értelmiségiek vannak a pártban, de még egyetlen egy nevet se mondott. Vajon ez is csak egy kamupárt, amiből az évek során sok volt, de egyik se élte meg a néhány hónapot, max egy évet?


2020. szept. 29. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt, úgy gondolja hogy minden körülötte forog.
2020. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nárcisztikus
2020. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Erkölcsös ember manapság nem lehet jobbodali. Ez rád is vonatkozik...
2020. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azt hittem hogy ez egy vicc pedig karakteres aktív politikusról van szó, nem értem mire jó ez így elég gáz.
2020. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Nekem is ezzel van problémám. Természetesen Volnernek is vannak szégyenletes pillanatai (szoptatás nyílt utcán), de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire egoista.
2020. okt. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!