Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi köze a járványnak a melegek...

Mi köze a járványnak a melegekhez és a választásokhoz?

Figyelt kérdés
Várom hithű viktoristák megtisztelő válaszát. Ezt vajon hogyan ideologizájátok?
2020. nov. 12. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Semmi köze. Te, mint hithű troll, mégis hogy hoztad ezeket össze egy kérdésbe?
2020. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

A vírusfertőzéstől lázad lesz,felmelegszel.

Választhatsz! Otthon kívánsz-e "belehalni",vagy az elhanyagolt,ellátatlan kórházban?

Meg is van az összefüggés!

(Tudom,nem ilyen választ vártál. Elnézést. :) )

2020. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem én.


"A koronavírus-járvány miatt az Alaptörvény módosítása is szükségessé vált. A járványhelyzetre vonatkozó módosítások mellett a most benyújtott javaslat a következőket is tartalmazza, hiszen korunk kihívásaira az Alaptörvénynek is reagálnia kell.

Magyarország védi a házasság intézményét mint egy férfi és egy nő között, önkéntes elhatározás alapján létrejött életközösséget, valamint a családot mint a nemzet fennmaradásának alapját. A családi kapcsolat alapja a házasság, illetve a szülő-gyerek viszony. Az anya nő, az apa férfi.”

" - Novák facebook oldala.


Választási csalás legalizálása dettó.

Járványra való hivatkozással kapcsolatban szavaztatták meg maguknak magukkal a különleges felhatalmazást.

Teoretikusan azért hogy a járványt hatékonyabban lehessen kezelni.


Szóval kedves első kérlek magyarázd már el hogy akkor még is mi köze a járványkezelésnek a melegeknek és a választásokhoz?


Tényleg érdekel hogy mivel magyarázzátok ezt.

2020. nov. 12. 12:00
 4/16 A kérdező kommentje:
ez kb olyan, hogy beázik a tetőm ezért belerúgok a szomszéd kutyájába mert mindig ugat.
2020. nov. 12. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Semmi
2020. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
jaaaa az. figyelemelterelés. mindenki a vírussal van elfoglalva, meg az új korlátozások miatt kesereg, közben stikában benyújtanak egy olyan módosítást, ami "békeidőben" nagy ellenállást szítana. de egyszerre két nagy balhéra nme tud figyelni a nép
2020. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

#3 MiVEL a járványhelyzet miatt hozzá kell nyúlni az alkotmány szövegéhez, EZÉRT ha már amúgy is belenyúlnak, akkor megtették azokat a változtatásokat is amik NEM a járványhelyzet, hanem attól teljesen független okok miatt, de szükségesek.

Segítek, mert a kérdésed alapján ez neked így túl bonyolult lehet: mint amikor rájössz, hogy nincs otthon tej a vacsorádhoz és leugrasz a boltba érte, de közben tudod, hogy kell majd neked krumpli is meg wc papír is a következő napokban és ha már úgyis ott vagy a boltban, akkor azokat IS megveszed. Nem azért vettél wc papírt mert az kellene a vacsorádhoz.

2020. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

#7-es!

És a járványhelyzet miatt(?), milyen AZZAL ÖSSZEFÜGGŐ változtatásokat végeztek az alaptörvényben...hmmm?

2020. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

#8 Mondjuk ha megnézted volna a módosítás szövegét, akkor észrevetted volna, hogy szerepel benne jó pár részlet a veszélyhelyzettel kapcsolatban.

"11. cikk

Az Alaptörvény az „A KÜLÖNLEGES JOGREND” része helyébe a következő rész lép:

„A KÜLÖNLEGES JOGREND

48. cikk

Különleges jogrend a hadiállapot, a szükségállapot és a veszélyhelyzet....

...A különleges jogrendre vonatkozó közös szabályok

52. cikk

..."

2020. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7es, látom neked is gondok vannak a szövegértéseddel. példádnál maradva leírom hátha megérted.


sose volt otthon budipapír mert bidé van otthon. szereti az asszon, a kölkök és az anyós is. nekem mégis kellene a barackos budipaírmert szeretem az illatát, asszony hisztizik, spórolni akar mert minek barackos budipapír - meg egyáltalán budipapír -, ha van bidé, nem akarok hisztit, ugyhogy nem veszek. de elfogyott a tej, lemegyek a boltba, sutyiban hozok budipapírt is mert ha már hazahoztam hiába rinyál, nem tud mit tenni, mert már hazahoztam.

2020. nov. 12. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!