Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Szlávik szerint a tetőzés...

Ha Szlávik szerint a tetőzés karácsonyra várható, a Kúrmány hogy tervezhet "nyitást" épp karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egyszer:

Szlávik: Remélhetőleg karácsonyig tetőzik a járvány (remélhetőleg.....)

[link]


Másik:

Korlátozások nélküli karácsonyt szeretne az Orbán-kormány

[link]


Tehát akkor, a járvány jó esetben karácsonykor tetőzik (jó esetben) vagy később.

De hogy a csúcs közelében leszünk akkor, az eléggé sanszos.


És ehhez képest a Kúrmány ÉPP ekkorra tervez enyhítést, sőt teljes feloldást...


???


Ugyanazt a totális ostobaságot akarják megismételni ami a nyáron volt? Menjen mindeni ahova akar, nulla korlátozással aztán majd 1 hónapra rá meg vonyítunk hogy jajjj összeomlik az egészségügy?


2020. nov. 29. 09:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

megmondták már szeptemberben késő őszre télre meglesz a napi 200... megmondták nem? ott a net lehet ellenőrizni...

hát haladunk!! még csak napi 150 bele kell húzni.

2020. nov. 29. 10:11
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Ehhez képest a vírustagadók továbbra is itt őrjöngenek.
2020. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

150 olyan halott van, akinek az alap betegsége megjelenését követően volt pozitív COVID tesztje, ez nem egyenlő azzal, hogy 150 ember meghalt a COVID miatt.

Influenza szezonban havonta meghalnak influenza miatt (nem pedig influenzára pozitívan tesztelve valaha) 6000-en, ami napi 200, mégsem zárjuk be az egészséges embereket. Ez egy olyan vírus, amit egészséges immunrendszerrel észre sem veszel, ha bekapod.

2020. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
10:15: tudod mit? Menj be a COVID-osztályra, fertőztesd le magad, próbáld ki. Aztán számolj be a tapasztalataidról.
2020. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
28%

Tetszik a demagógiád 14-es.

Sajnos a COVID osztályok zártak. Egész évben szartam a korlátozásokra, amikor lehetett utazni utaztam Európán belül, jártam edzeni, amíg Orbán be nem záratta, tömegközlekedéssel járok Budapesten belül, buliztam rengeteget, voltam Siófokon az éjszakában 1 hetet, 2 esküvőn, 1 legénybúcsún szeptember-októberben, és baszki nem sikerült elkapni ezt a hihetetlen fertőző vírust. Én tényleg mindent megpróbáltam, a héten csináltam szerotológiai tesztet, hogy átment-e rajtam ez a fos, mert mióta fagyban kell futni azóta göthös vagyok, de sajnos nem COVID-os lettem, így nem is számít.

2020. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy Svédország hogy van?
2020. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

"Amúgy Svédország hogy van?"


úgy van svédország hogy hivatalosan a svédek által is elismerten megbukott a svéd modell, korlátozások tömkelege és nagyon rossz mutatók


úgy van svédország.


Feladták a svédek: korlátozásokat jelentettek be


[link]


Lofven tájékoztatása szerint kész szigorúbb intézkedéseket is megfontolni a nyilvános összejövetelek korlátozására, ha a bejelentett lépések nem gátolják eléggé a fertőzés terjedését.


Svédországot sokan említették jó példaként a nyájimmunitás-kísérlete miatt. Az országban azonban magasabb volt a halálozási ráta, mint a szomszédos államokban.


A Financial Times is foglalkozik a témával rávilágítva, hogy az ország állami epidemiológusa tavasszal még ezt a mottót használta: „Csak ősszel ítélkezz Svédország felett”. Emellett Anders Tegnell májusban és a nyáron is kitartott, miközben azt állította, hogy Svédország Covid-19-től eredő magas halálozási arányát a második hullámban „magas immunitás követi, és az esetek száma valószínűleg elég alacsony lesz ”. Itt az ősz, és Svédországban a Covid-19 kórházi ápolásai gyorsabban emelkednek, mint Európa bármely más országában – mutat rá cikkében az FT.



na ÍGY VAN svédország!!!

na így! kérdésed megválaszolva?

2020. nov. 29. 10:44
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

"Influenza szezonban havonta meghalnak influenza miatt (nem pedig influenzára pozitívan tesztelve valaha) 6000-en, ami napi 200, mégsem zárjuk be az egészséges embereket. Ez egy olyan vírus, amit egészséges immunrendszerrel észre sem veszel, ha bekapod."


Nem sül le a pofádról a bőr, hogy így hazudsz?

2020. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
29%
Elsők része hazugság?
2020. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%

"150 olyan halott van, akinek az alap betegsége megjelenését követően volt pozitív COVID tesztje, ez nem egyenlő azzal, hogy 150 ember meghalt a COVID miatt."


Ez a része nem, de abban már biztos lehetsz, hogy a nagyon nagy részük a covid miatt hal meg. De pl volt egy 21 éves csaj, akinek perforált vakbélgyulladás és hashártyagyulladás volt alapbetegségnek írva. Ő nyilván nem a covidba halt bele. (Nyilván az alapbetegség is fontos tényező, de mikor valakinek van egy magas vérnyomása, amivel még ellenne mondjuk 25 évet, ez a szar meg elviszi két hét alatt, akkor azért merész azt mondani, hogy a vérnyomása ölte meg.)

Viszont az szépen megfigyelhető, hogy a halottak száma arányosan megy fel, ahogy növekszik a lélegeztetőgépre került emberek száma, amire pedig nem poénból rakják az embereket.

Ez a vírus pedig elsősorban a tüdőgyulladás miatt veszélyes. Nyilván alapbetegségekkel azt nehezebb megúszni, de továbbra sem arról van szó, hogy az alapbetegséged öl meg.

2020. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!