Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Szlávik szerint a tetőzés...

Ha Szlávik szerint a tetőzés karácsonyra várható, a Kúrmány hogy tervezhet "nyitást" épp karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egyszer:

Szlávik: Remélhetőleg karácsonyig tetőzik a járvány (remélhetőleg.....)

[link]


Másik:

Korlátozások nélküli karácsonyt szeretne az Orbán-kormány

[link]


Tehát akkor, a járvány jó esetben karácsonykor tetőzik (jó esetben) vagy később.

De hogy a csúcs közelében leszünk akkor, az eléggé sanszos.


És ehhez képest a Kúrmány ÉPP ekkorra tervez enyhítést, sőt teljes feloldást...


???


Ugyanazt a totális ostobaságot akarják megismételni ami a nyáron volt? Menjen mindeni ahova akar, nulla korlátozással aztán majd 1 hónapra rá meg vonyítunk hogy jajjj összeomlik az egészségügy?


2020. nov. 29. 09:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig nem értem, ha az igaz, hogy a 150 halott, akinek a halála előtt volt pozitív tesztje nem egyenlő 150 olyan emberrel, aki kizárólag a COVID, vagy annak szövődményei miatt halt meg, akkor a 150 jelentésben szereplő halott nem 150 COVID miatti halott.
2020. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem arra a részre írtam, hogy hazugság. Az alapvetően igaz. Az más kérdés, hogy mondjuk a 150 halott közül 140 már valóban a covid következményeibe hal bele, 10 van, aki csak pozitív éppen a halálakor.


Viszont amit az influenzáról írtál, az egyátalán nem igaz.

2020. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%

Ezt tudod bizonyítani? Müller Cecília valami 8%-ról beszélt pár napja.

Az influenza melyik része hazugság szerinted?

2020. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
10:37: csak magadat minősíted az elképesztő arroganciáddal és önzéseddel. Úgy látszik, másra nem tudsz felvágni.
2020. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

Müller Cecília azt mondta, hogy a halottak 8%-ának nem volt alapbetegsége.

Ez nem egyenlő azzal, hogy csak 8% halt bele a covid szövődményeibe.

Ha van egy szívbeteg ember, aki bár beteg, elélhetne még 10-20 évet, ha figyel az életmódjára, elkapja ezt a szart és nem bírja el a fertőzést a szíve, szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy a covid miatt halt meg.


Az influenzáról: Az influenza szezon hónapokig tart. Te azt írtad, hogy ekkor havi 6000 ember hal bele ebbe a betegségbe. Az igazság az, hogy az influenza halálozási aránya kb 0,1% összességében, így egy hónap alatt végig kellene mennie az egész országon kis túlzással, hogy kijöjjön ez a szám. És akkor a szezon többi hónapjáról nem is beszéltünk.

Magyarországon évente tüdőgyulladásban kb 1000-2000 ember hal meg normál esetben.

Most jelenleg is 640-en vannak gépen emiatt. Csak a jelenleg gépen lévők közül úgy 300 nem fog róla lekerülni élve. Ez szerintem elég beszédes adat....

2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem felvágás, tények. Mindent, amitől rettegni kell, azt megtettem, mégsem kaptam el a vírust.
2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
7%

Azt amúgy tudod, hogy általában hányan vannak Magyarországon lelegeztetogepen? Plusz az megvan, hogy az összesített halálozás a tavalyi alatt van még mindig?


Értem, hogy rettegni kell, mert azt tolják mindenhonnan, hogy mind meghalunk, de ez az igazi hazugság.


Nem a vírus létét tagadom, hanem az intézkedések és azok eredményének az arányosságát nem látom.

2020. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországon általában olyan 1200-an vannak talán intenzíven egyszerre, ha minden igaz. Most stabilan a covid miatt vannak olyan 1000 körül (ugyanis nem csak azok vannak intenzíven, akiket lélegeztetnek).


Őszig Magyarország megúszta a covidot, azt ki lehet jelenteni. Most viszont gond van, és ezt kellene felfogni. Mert lehet magyarázni, hogy 9 hónap alatt nem sok a 4600 halott. De ha rájövünk, hogy ebből 3000 az utolsó 1 hónap, illetve több, mint 850 az utolsó 1 hét, akkor azért el lehet gondolkodni.

2020. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mindig tetőzés várható, vagyis mindig van aki szerint épp most várható.
2020. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!