Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gondoltátok volna valaha is,...

Gondoltátok volna valaha is, hogy a Fidesz kormány legnagyobb problémája a párton belül elharapózó LMBTQ/szvinger/drogos tagok botrányai lesznek?

Figyelt kérdés
Annyira szürreál!
2020. dec. 3. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Alig várom, hogy Orbán megkérdezze, hogy senki nincs ebben a kibaxott bártban, aki a NŐKET szereti? Mire Varga Judit válaszol, hogy de :D.
2020. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
ez csak egy eset, nem tudjuk hogy a többi milyen
2020. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

#2/2

Ha a rendező igazat mondott és tényleg 8-9 Fideszes politikus járt az orgiáira, akkor szerintem joggal nevezhetjük a Fideszt homár pártnak.

2020. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, akkor te nem vagy pesti :D Itt azért nehéz ám eltitkolni a dolgokat. De nekem nem az a bajom, hogy sok a meleg a Fideszben. Semmi közöm hozzá. De akkor miért is hergelnek, szenteskednek? Ez a gond, nem az, hogy kinek milyen nemű ember tetszik.
2020. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nagy csapás ez az ellenzék számára. Eddig abban a hamis illúzióban ringathatták magukat, hogy legalább a "melegek" az ő oldalukon vannak. És nem, már a "melegek" is fideszesek.
2020. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Gondold végig. Pénzük annyi mint a tenger, azt sem tudják mire költsék. Ha tényleg hinnének a kereszény konzervatív életvitelben akkor vasárnap templom, után családi ebéd húsleves rántotthús.

2020-ban ki akar így élni ha ráadásul felveti a pénz.

Két kézzel habzsolják az élvezeteket, kinek mi szimpatikus. Jacht, drog, prosik, orgia...


Kérdés hogy azok a válaszók akik idén elveszették a munkájukat és az utolsó megtakarításaikat élik fel karácsony előtt, úgy hogy a kormánytól egy fikarcnyi segítségre sem számíthatnak, mire fognak emlékezni 22-ben az urnák előtt.

2020. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Én sokáig fideszesnek vagy ha nem is fideszesnek, de a szavazójuknak vallottam magam. Nem mondom hogy emiatt fordulok el tőlük, egyszerűen ami az utóbbi időben történik, nekem már nagyon sok. Tiborcz, Mészáros, Borkai, stadionok most meg ez. Én nem várok tökéletességet, de ez minden határon túlmegy.
2020. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

3

Ha a rendező igazat mondott volna, akkor Izraelben végzett jogász lenne.

2020. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen pártfüggö, többi pártba is tuti van.
2020. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!