Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Őszintén, szerintetek Orbán...

Őszintén, szerintetek Orbán tart a 2022-es választásoktól vagy nem érdekli és lesz, ami lesz?

Figyelt kérdés
Miértekre is kíváncsi vagyok

2020. dec. 26. 19:43
1 2
 1/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
76%
Nyilván nem mindegy, de mindkét esetben ő nyer: ha újra győz, marad hatalomban; ha veszít, lehet majd mutogatni az ellenzékre, mert kizárt, hogy a NER pusztítását könnyedén helyre tudnák hozni.
2020. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem az ő szavazói fognak majd csipesszel az orron az urnákhoz járulni... :)
2020. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Tudja h nyer, mit izguljon
2020. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
32%
Szerintem egyáltalán nem tart tóle, mert ha teszem azt meg is nyerné az ellenzék 2022-ben a választásokat, az emberek rá egy évre simán visszasírnák a Fideszt és előrehozott választásokat követelnének. Ugyanis nagyon sok minden van ma ami természetessé vált. pl. befagyasztott gáz és áramárak, különböző családi adókedvezmények, a közlekedési díjak a fizetésekhez képest nem emelkednek, a benzinár szintén nem, konkrét megszorítások sem voltak az elmúlt 10 évben, munkahelyek jöttek létre egy átlagmelós is megengedhet ma már magának egy nyaralást. Ezt nem hinném, hogy az ellenzék überelni tudná sőt szerintem ezek megszűnnének simán. Még most akik esetleg a Fidesz kissé arrogáns viselkédése miatt már a távozásukat szeretnék azok is inkább érzelmi alapon, a racionalitás viszont szerintem egészen más.
2020. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem érdekli, mert minden oldalról neki fúj a szél. Ha veszít, 1 év, és bukik az összefogás, és újra ő lesz hatalmon.

Ha ő nyer, akkor öröm-pávatáncot fog járni kipcsak módra.

2020. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

4-es: "a közlekedési díjak a fizetésekhez képest nem emelkednek, a benzinár szintén nem,"

Ezen még cizelláljál egy hangyányit!

Magyarország a világon az egyedüli, ahol van olyan törvény, hogy ha olcsó lenne a világpiacon a Brent-olaj ára, akkor 3 hónapon belül jövedéki adót kell emelni!!! Ilyen baromság sehol sincs!!!

2020. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Felvett egy rakás hitelt és az államadósság duplája a korábbiak. Ha veszítenek, akkor is nyernek, mert a következő kormány belebukik ebbe. Elintézték ezt rendesen...
2020. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
A legjobb haverja abszolút az ő kottája szerint keveri a "bal"oldali szálakat, szóval továbbra sincs esélyünk eltakarítani Orbánt. Sajnos sokan nem látják be, hogy ehhez előbb Gyurcsányt és a hozzá köthető bagázst kell elzavarni.
2020. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos tartogatnak valamit a tarsolyukban. Én nekik vagy a Mi hazánknak szurkolok.
2021. jan. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orbán győzni fog. Az ellenzék, nem a legélesebb késekből áll, hogy finoman fogalmazzak.
2021. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!